Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ağlama Karanfil - Başörtü Mücadelesi ~~izle~~

H Çevrimdışı

hasna

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAHU EKBER!!NE DİYEYİM BİZİ HEP SUSTURDULAR YİNE GÖZLERİMİZ KONUŞTU ..

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
İZLESEKTE YÜREKLER BURKULUYO UMUTLSR TÜKENİYO TÜRKİYE SÖZÜM ONAKİ MÜSLÜMAN ÜLKE AMA ŞUNU HEP UNUTUYOLAR BATIYA ÖZENTİ İSLAMA SAYGI OLAMADIKÇA BU MANZARALAR BU ÇARESİZLİKLER DEVAM EDECEK BUNU UNUTMAYALIM ............

L Çevrimdışı

lavinya

Üye
İslam-TR Üyesi
insanlar nasıl böyle düşünüyorlar gerçekten anlayamıyorum.yani insanların dinlerini yaşayamamaları nasıl olurda medeniyet,özgürlük olur.bayanlarımızın okuma hakları ellerinden alınıyor.bunun özgürlükle ne alakası var.Allah hepimizin yardımcısı olsun kardeşlerim.bir gün bunların hepsi bitecek inşallah.

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
lavinya ' Alıntı:
insanlar nasıl böyle düşünüyorlar gerçekten anlayamıyorum.yani insanların dinlerini yaşayamamaları nasıl olurda medeniyet,özgürlük olur.bayanlarımızın okuma hakları ellerinden alınıyor.bunun özgürlükle ne alakası var.Allah hepimizin yardımcısı olsun kardeşlerim.bir gün bunların hepsi bitecek inşallah.

Haklısın Kardeşim Bunasıl medeniyet bu nasıl bi özgürlük Kimse mantıklı bir açıklama yapmıyor ama bence bu Baş örtüsü ve diğer türkiyede islama karşı açılan savaşlarda Dış etkenlerin büyük ölçüde etkisi olduğuna inanıyorum. Resmen bizi Gavurlaşmaya itiyorlar. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

MEDENİYETSE AÇMAK BEDENİ , HAYVANLAR SİZDEN DAHA MEDENİ (M.Akif ERSOY)

T Çevrimdışı

tacMahal

Üye
İslam-TR Üyesi
her defasında içinde bulunduğum duyguları hissetnz çoğunuz umutsuzum ve karamasar..Biliyorum yeise düşmek yok ama akan yaşlara ve verilen tavizlere birilerinin DUR!!! demesi gerekmiyr mu??Rabbm cümlemizin yardımcısı olsun!! AMİN..

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
inşallah bunların hepsi kefaretlerimiz olurlar kardeşlerim. inşallah

E Çevrimdışı

edhan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu nasıl anlayış nasıl medeniyet geri kafalı kim hani demokrasi kim gelecekte düzelecek. :cry: YA RABBİM adalet ilahi adalet. paylaşımı sağlayandanda ALLAH razı olsun.

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
evet kardeşim YA RABBİM adalet ilahi adalet Kafirin zulmünde Rabbimize sığınırız.

Allah (c.c.) sendende razı olur inşALLAH kardeşim.

Üst Ana Sayfa Alt