Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Akaid Dersleri Hasan Karakaya

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razı olsun abdullah. Rabbim çalışmalarınızı bereketlendirsin. Hocamıza da merhamet etsin. Son zamanlarda gerçekten ihtiyaç var bu tür çalışmalara..

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
ALLAH razı olsun abdullah. Rabbim çalışmalarınızı bereketlendirsin. Hocamıza da merhamet etsin. Son zamanlarda gerçekten ihtiyaç var bu tür çalışmalara..

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun..
bizde bu ilimden istifade etmeye çalışalım inş.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
özellikle kalbinde hala tekfir hastalığı bulunan kardeşlerime tavsiye ederim.

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ikraislamın yayınladığı hadis derslerini akaid dersleri indirilmiyor bizde mi sorun var?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş o sorun sitemizden kaynaklanıyor inşaAllah inceliyorum bir şekilde indirtilecektir.insaallah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
murad kardeş Allah razı olsun ancak sitenin direk linkini verirsen sevinirim zira bu şekilde linkler spam olarak dağılıyor ve server kasıyor ayrıca gulyarasi sistemine eklemenin bir anlamı kalmıyor.Kardeşlerim sizde az siteyi takip ederseniz gulyarasi hakkında açıklama yapmıştım siteden artık cd şeklinde dosyalar bile rahatlıkla iniyor diye yani bu sorun artık sitede yok..

bakın nickimle girdim ve çok rahat dowlond et butonuna tıklayınca indi.

not: ekte indirme görüntüsü mevcuttur.

akaid-dersleri.JPG

H Çevrimdışı

hinislam

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Eklentiyi İndirebilmeniz İçin Kayıt Olmalı Yada Mesaj Yazmalısınız :))