Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Akaid Dersleri ve Sorularla Akaid Soruları

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
yenibahar Çevrimdışı

yenibahar

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Dayanamayacağım ve İTİRAF edeceğim. bEN saçları açık bir genç kızım( Namazlı niyazlı ve abdestliyim) ve M.İslamoğlunun talabesiyim , ne varki sizin AKİDENİZDEN Seleften birini çok sevdim ve onunla evlenebilmek için MÜCADELE veriyorum.
Sizin AKİDENİZ DE bana çok ama çok zor geldi.

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Dayanamayacağım ve İTİRAF edeceğim. bEN saçları açık bir genç kızım( Namazlı niyazlı ve abdestliyim) ve M.İslamoğlunun talabesiyim , ne varki sizin AKİDENİZDEN Seleften birini çok sevdim ve onunla evlenebilmek için MÜCADELE veriyorum.
sen bunlari derken senle kavga edecegimizimi sandın ? Ilk olarak mustafa isyanoglunu dinlemeyi birak ikincisi bizim akidemiz dedigin oy kullanmamak namaz kilip oruc tutup zekat vermek sen bunun hangi kismini zor buldun ? Bide sen evlenebilmek icin bunlari ogrenme Allah icin ogren zaten evlilik icin bunlari ogrenden zaten sana agir gelir ama Allah icin ogrensen bundan kolay ne var ?

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Sana zor gelen kısım nedir kardeşim?

Bir de neden 3 vakit namaz kılıyorsun merak ettim?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

Bende sabah 7 kalkip işe gitmek de bana zor geliyor. Bedava dan maaş alabileceğim bi yer var mi ?

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşimize dua edelim inşaAllah.

Unutmayalım, çok az kişi var ki bu forumda annesi babası ona küçük yaşta akideyi öğretmiş olsun..
Bende eskiden aynı kardeşin akidesinde idim. Elhamdülillah hidayet nasip oldu.
Rabbim ona da hakkı görmeyi nasip etsin. Allahumme Amin.
Akıllı bir kardeşimiz inşaAllah da farkedecek gerçekleri ben inanıyorum..

Üst Ana Sayfa Alt