Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu arada offline olarak girdiğim sıralarda da adımı yazan kardeşler oldu, Allah hepsinden razı olsun. Hatırlanacak kadar değerli değilim ama bu kardeşlerin kalbi güzel ki beni hatırlamışlar.Sağolsunlar, Allah swt razı olsun...

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Bu arada offline olarak girdiğim sıralarda da adımı yazan kardeşler oldu, Allah hepsinden razı olsun. Hatırlanacak kadar değerli değilim ama bu kardeşlerin kalbi güzel ki beni hatırlamışlar.Sağolsunlar, Allah swt razı olsun...
Seni tekrar burada görmek bizi sevindirdi kardeşim. O güzel grafiklerine devam İnşaAllah...: )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamu aleykum ve rahmetullah kardeşler,
Uzun zamandır online olarak foruma girmiyordum :) ve geçen ramazanda vermiş olduğum üzere Samanpan abiye sözümü yerine getirmek istedim.

samanpan abi seni özledik yaw : ) bak sözümü verdiğimden beri aklımdaydın :)

aleykumselam ve rahmatullah hoşgeldin kardeşim

nasılsın nerelerdesin epeydir gözükmüyorsun ? iyiyisindir inşaALLAH samanpan da gözükmüyor

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykumselam ve rahmatullah hoşgeldin kardeşim

nasılsın nerelerdesin epeydir gözükmüyorsun ? iyiyisindir inşaALLAH samanpan da gözükmüyor
Elhamdulillah abi iyiyim. 2 yıllık üniv.den mezun olduğum için üniversiteyi 4 yıllığa dönüştürmek ve mühendislik okumak için ders çalışıyordum, forumdan uzak kaldım bu zaman esnasında çünkü çok vakit harcıyordum. Elhamdulillah elektrik elektronik kazandık, çabalıyoruz işte. Öyle :)

Sen nasılsın abi?
Bu arada diğer kardeşlerin, abilerin ve ablaların hatırını sormam gerekir, umarım onlarda iyidir.. Ben hepsinin ismini teker teker zikretmediğim için umarım mazur görürler beni :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Elhamdulillah abi iyiyim. 2 yıllık üniv.den mezun olduğum için üniversiteyi 4 yıllığa dönüştürmek ve mühendislik okumak için ders çalışıyordum, forumdan uzak kaldım bu zaman esnasında çünkü çok vakit harcıyordum. Elhamdulillah elektrik elektronik kazandık, çabalıyoruz işte. Öyle :)

Sen nasılsın abi?
Bu arada diğer kardeşlerin, abilerin ve ablaların hatırını sormam gerekir, umarım onlarda iyidir.. Ben hepsinin ismini teker teker zikretmediğim için umarım mazur görürler beni :)

maşaALLAH kardeşim RABBİM,helalinden kazanabileceğin bir iş nasip etsin amin elhamdulillah bizler iyiyiz lakin seni çok fazla olmasa bile ara ara paylaşımlarından mahrum etme bizi :) yoksa ümmü yasir abla ya havale ederim seni ona göre :D

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
maşaALLAH kardeşim RABBİM,helalinden kazanabileceğin bir iş nasip etsin amin elhamdulillah bizler iyiyiz lakin seni çok fazla olmasa bile ara ara paylaşımlarından mahrum etme bizi :) yoksa ümmü yasir abla ya havale ederim seni ona göre :D
Allahumme amin. Bilmeden dahi olsa Allah, bizi haramdan muhafaza etsin.

Sıkıntı yok :), beni Ümmü Yasir ablaya havale etmen benim yararıma olur, Ümmü Yasir ablanın yazıları, eleştrileri kızması dahi bizlerin yararınadır :D

Bu arada Ummu Aişe abla tekrar yönetici olmuş maş'Allah :) hep hayrını gördük, tekrar müslümanların hayrına oldu inşeAllah :) Allah ondan razı olsun.