Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
ahmed_sivasi kardeşim İnşaAllah iyisindir...Forumda kardeşlerin olduğunu unutma...: )

Allah'a şükürler olsun iyiyim abla
Allahın izniyle beni yetkililerden baskasi görmüyordu : ) sizlerdende bişey kaçmıyor ^^ biraz yoğunlukta var

Abla benim biraz utangaçlığım var, fakat beni forumda tutan, sohbet eden, konuşan akhiler vardı, onlar gelmez oldu, gerci onlarla whatsapp'tan konuşuyomda : )
Bende şimdi yazsam beni tanıyanların çoğu gitti, bende sadece konulara bakıyom.. Işte öyle abla : ) Düşündüğün için Rabbim sana ve sevdiklerine firdevs versin Amin (uzunmu oldu ne .)

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Allahın izniyle beni yetkililerden baskasi görmüyordu : ) sizlerdende bişey kaçmıyor ^^ biraz yoğunlukta var

Abla benim biraz utangaçlığım var, fakat beni forumda tutan, sohbet eden, konuşan akhiler vardı, onlar gelmez oldu, gerci onlarla whatsapp'tan konuşuyomda : )
Bende şimdi yazsam beni tanıyanların çoğu gitti, bende sadece konulara bakıyom.. Işte öyle abla : ) Düşündüğün için Rabbim sana ve sevdiklerine firdevs versin Amin (uzunmu oldu ne .)
Eskiler yok diye girilmez mi foruma hiç...yeniler de eskiyecek bir gün onları da gir tanı. ) Zaten takip ediyorsan forumu çok faydalı kardeşlerin var görüyorsundur...İşlerinde Rabbim kolaylıklar versin.

Bende yani bir yere kadar idare edebiliyorum Sivaslıları : )

Rabbim seni ve aileni de Firdevsine alsın kardeşim...

HCT Çevrimdışı

HCT

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Takıldığın şeye bak akhi, gel yenilerden benimle başla. İsmim Hüseyin, ablamızın değer verdiği birisine bizde değer veririz.. Değil mi akhiler ??

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Takıldığın şeye bak akhi, gel yenilerden benimle başla. İsmim Hüseyin, ablamızın değer verdiği birisine bizde değer veririz.. Değil mi akhiler ??
Allah svt seni hayırla mükafatlandırsın kardeşim...
Bak ahmed_sivasi kardeşim böyle güzel kardeşlerin var burada :)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

ahmed_sivasi ilk üye olduğun zamanları hatırlıyorum da sende olumlu yönde çok gelişmeler var maşallah Allah sana hayırlar versin

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Eskiler yok diye girilmez mi foruma hiç...yeniler de eskiyecek bir gün onları da gir tanı. ) Zaten takip ediyorsan forumu çok faydalı kardeşlerin var görüyorsundur...İşlerinde Rabbim kolaylıklar versin.

Bende yani bir yere kadar idare edebiliyorum Sivaslıları : )

Rabbim seni ve aileni de Firdevsine alsın kardeşim...
Allah razı olsun abla, haklısın

Sağol akhi, dediğin gibi aslinda niye takiliyorsam : )

ahmed_sivasi ilk üye olduğun zamanları hatırlıyorum da sende olumlu yönde çok gelişmeler var maşallah Allah sana hayırlar versin
Sağol abi ecmain, bunu bana nasip eden Rabbime şükürler olsun, dahada iyi olacam inchaAllah : )

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun abla, haklısın

Sağol akhi, dediğin gibi aslinda niye takiliyorsam : )

Sağol abi ecmain, bunu bana nasip eden Rabbime şükürler olsun, dahada iyi olacam inchaAllah : )
esselamu aleykum akhi sen sivastamsn fransadamı şuan bide iş bulma konusu ne oldu ?

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ahmed_sivasi

mustafa sabri abinin dediklerine katılıyorum dünya kadar fark var maşaALLAH