Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yoo uygulamalı olarak benimde yaptığım bi şeydir bu forumda ... üstelik iki karşıta bile dua ettiydim , ki buradaki karşıtlık bile değil .
Bende bazen yaparim...

Adam benim mesajlarima dua etmez,kendi gibi dusunenlere dua eder ama ben pek umursam boyle seyleri.Hak,guzel ve ogretici olan herseye dua ederim...
Onlar kendilerini biliyor...o_O

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
buradayım farkındayız kardeş bu aralar yine psikolojik bunalımla ve ayrıca şiddetli karın ağrısıyla uğraşmaktayım.Karın ağrısı geçsin diye 3'er 5'er aspirinleri ağrı kesicileri içtim midem falan delindi herhalde hastaneye gideceğim yarın. Hastalıklar yakamı bırakmıyor hiç.Ama yinede tebliğe devam.Arada yokluyorum siteyi.Biraz kendime gelince tekrar internet aleminde aktifleşeceğim.Özledim sizi hepinizi :)

Sulbiye Çevrimdışı

Sulbiye

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah c.c. acil sifalar versin Hilafet Sancagi kardes.Aspirin yerine Paracetamol alsan iyi olur.Allah korusun ic kanama belki diyorsun,hic tavsiye degil,Aspirin nede olsa kani inceltiyor,heleki 3 er 5 er hic iyi degil.Ayrica Böbrekleri cok üzmüyor olursun.Cok agri kesicilerde ayrica Omeprazol kullanmakda faydali mide icin, heleki Diclofenac bu hususda mideye cok zararli.Biri yarar biri zarar, aslinda hepsi zarar:)Insan her agriyi kaldiramiyor iste,bende cok kullaniyorum agri kesici o yüzden birseyler yazayim dedim, yanlisim varsa düzeltirseniz sevinirim

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
buradayım farkındayız kardeş bu aralar yine psikolojik bunalımla ve ayrıca şiddetli karın ağrısıyla uğraşmaktayım.Karın ağrısı geçsin diye 3'er 5'er aspirinleri ağrı kesicileri içtim midem falan delindi herhalde hastaneye gideceğim yarın. Hastalıklar yakamı bırakmıyor hiç.Ama yinede tebliğe devam.Arada yokluyorum siteyi.Biraz kendime gelince tekrar internet aleminde aktifleşeceğim.Özledim sizi hepinizi :)
Ben artik sorunlu bolgeye okuyorum. )))
Ne mi okuyorum. Pek fazlabsey değil. Bismillahiallahuekber. Bazen felak ve nas. Aklimdan da rabbimin ismi okunuyor. Karsi koyamazsin gibi dusunceler geçiriyorum. Bi kissa hatirliyorum. Arslanlarla karsilasan biri yada birileri biz Allah yolunda savasa gidiyoruz. Cekilin dediginde aslanların cekilip yol verdikleri .

Kardesimize dua edelim. O bana etmisti. Elhamdulillah. Allah razi olsun akhi

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah swt sifa versin akhim

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatüh

arada bakıp çıkıyorum yazmaya pek hevesli değilim bu aralar psikolojik olarak pek iyi sayılmam dua edin şeytan sanırım bizleri bunalımla kontrol etme yoluna geçti bu imtihanı kazananlardan oluruz umarım