Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ne yaptında o kadar ban yedin abla ya,bir kaç tahminim var ama kendime saklıyacağım sjsj

Ya en son ban talep etmiştim
Meshur yapamadigim goruntusu korkunc tatlilarim icin ban atilmazsa atacam foruma fotosunu diye oyle yedim

Ondan onceki mahmut ustaosmanoglu vefat ettikten sonraki mevzulardan dolayi 1 hafta yedim. Fida hocam sağolsun candır :D 1 haftam doldu geldim islam abininde gönlünden kopmuş 1 güncük de o latife banı ativerdi. Ama uzun uzunda anlatti cemaat mevzularini sağolsun.

Bi ara biriyle atistim sanirim 3 gun yazma yasagi aldim ama bandan farki yok bisi okuyamiyon yine giriş yapsan bile mesela.

Ilk geldigim sene bi kere ban yemistim yine kavga gurultuden dolayi konu içi.

Azmış yav. Tahminlerin tuttu mu bilmem :D

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
diyarbekire geldigimde tirsik yemezsem süresiz ban gelir ahi ;)
Eğer gelirsen ve üstüne birde ciğer ısmarlamazsak siz banlamasanızda biz kendimizi banlarız.
Bu arada Abdulmuizz abeyi de getir. Şimdi sana versek ona vermesek yine banlanabiliriz
Biz diyarbakırlılar borçlu kalmayı ve ban tehdidi altında yaşamayı sevmeyiz

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bütün kardeşlerim diyeyim, şimdi aklımdakileri yazsam mutlaka unuttuğum olur, malum yaşlandık iyice, Allah a emanet olun

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
bayadir yok bu alketa yanlislikla banladim mi acep :sleep:

Paralel evrende banlı olduğum için buraya giris yapamadim :D
Telefon sorunum vardi abi.

Insanin telefonu olmayinca kendini ilme adiyomus
Bu kadar ilim bana fazla geldi bünyem kaldırmadı resmen dedim bari spora baslayayim. En nefret ettigim aktivite. Parasini aylik odedim diye ona gittim bi sure.
Yani benim neyime spor ne manasiz bir insanim
Neyseki fiyati uygundu 2 aylik 105 tl.
1 hakkim kaldi. Ona da gidip birakacam
bu kadar yeter bana.
Insan netsizlikten saglikli yasama geciyomus resmen abi

Nihayet bi telefonum ve netim olduguna gore direkt yatiş hayatima geri donebilirim :D

SELAMUN ALEYKUM KARDEŞLERIMM

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
En son nicki Muhammed Vera idi. Banlanmıştı Allahu alem. Geçen hafta görüştüm kendileriyle. İyiler :)
@Abdulmuizz Fida Hocam burda bahsettiğim hesap banlandığı günden beri forumu dışardan takip eden bir kız babası abimiz. Ben foruma dönünce benden rica etti banın kaldırılması hususunda şefaatçi olmam konusunda. Şuanki nickini bulamadım ama bi bakayım. Rica etsek banını kaldırabilir misiniz. Böyle sıkıntılı bir mevzu değildi banlanması :)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
@Abdulmuizz Fida Hocam burda bahsettiğim hesap banlandığı günden beri forumu dışardan takip eden bir kız babası abimiz. Ben foruma dönünce benden rica etti banın kaldırılması hususunda şefaatçi olmam konusunda. Şuanki nickini bulamadım ama bi bakayım. Rica etsek banını kaldırabilir misiniz. Böyle sıkıntılı bir mevzu değildi banlanması :)
Muhammed Vera diye yasaklı üyelerde bir isime rastlayamadım. İsmini tam doğru şekilde bulabilirse hallederiz. Olmazsa yeniden alsın.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

Ramadan dolayısıyla kapalıyız
İslam-TR Üyesi

@Abdulmuizz Fida selâmun aleykum abi, öncelikle teşekkür ediyorum. Lafı uzatmak istemiyorum. Latife olsun diye şu iki videoyu bırakıyorum. 2016 kasımdan sonra aktif olarak foruma dahil olmaktan gurur duydum. O zaman dan beri arka planda sürekli takip ediyordum. Abi merak etme kardeşin şuan seninde hoşnut olacağın yerde. Hepinizi Allah için seviyorum.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmeullah kardeşim;
Tekrar aramıza hoş geldin , ayrıca durumla ilgili videolar güzelmiş)) teşekkür ederim.
Kendisi için sevdiğin Allah c.c. seni de sevsin.
İnşeAllah forum herkes için çok hayırlı zamanlara sebeb olur. Allaha emanet olasın