Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Akp’ye Oy Veren Belam Diyen Erbakan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

Haci mehmet

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Parti zihniyeti olanlar böyle ,kendilerini belam diye nitelendirirler. Bizim ayet hadis göstermemize lüzüm kalmadi

ISTE ERBAKAN

SP Genel Başkanı Necmettin Erbakan, Batı'nın hak anlayışını eleştirirken ABD Başkanı George Bush ile firavunların aynı kökten geldiğini öne sürdü.

Hukuki Araştırmalar Derneği'nin 7. Olağan Genel Kurulu'na katılan Erbakan, burada yaptığı konuşmada, Batı'nın hak anlayışının temelinde kuvvet ve menfaatin yattığını belirterek, şöyle konuştu: ‘‘Bunlar, kuvvet ve menfaati hak sebebi olarak görüyorlar. Adam, ‘Ortadoğu'da benim menfaatim var' diyor. İyi öyleyse, Teksas petrollerinde de benim menfaatim var. Bu, Bush'un zihniyeti. Bu, firavunların zihniyeti. Çünkü bunlar, firavunlarla aynı kökten geliyorlar.’’

AKP’YE OY VEREN BELAM DIYEN ERBAKAN

Erbakan, SP il başkanları ve il müfettişleri toplantısında da, AKP yönetimin bilerek veya bilmeyerek 2. Sevr'e yardımcı olduğunu savundu. Erbakan, AKP hükümetiyle seçimlerde hatalı oy kullanmanın nelere malolacağının ortaya çıktığını belirterek, ‘‘Eğer siz gider ‘ben belamı istiyorum' diye oy verirseniz Cenabı Allah da ‘alın belanızı' der’’ diye konuştu

M Çevrimdışı

mslmn

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Irkçılığa (asabiyyeye) çağıran Bizden değildir; ırkçılık için savaşan Bizden değildir; ırkçılık üzere, asabiyye uğruna ölen Bizden değildir" (Müslim, İmâre 53, 57, hadis no: 1850; Ebû Dâvud, Edeb 121; İbn Mâce, Fiten 7, hadis no: 3948; Nesâî, Tahrim 27, 28)
"Asabiyet (kavmiyetçilik) dâvâsına kalkan, onu yaymaya çalışan, bu dâvâ yolunda mücâdeleye girişen Bizden değildir" (Ebû Dâvud, Edeb 112)
"Kim kâfir olan dokuz atasını onlarla izzet ve şeref kazanmak düşüncesiyle sayarsa, cehennemde onların onuncusu olur" (Ahmed bin Hanbel, 5/128)
"Bir kısım insanlar vardır ki, cehennem kömüründen başka bir şey olmayan adamlarla iftihar ederler, övünürler İşte bunlar ya bu övünmeden vazgeçerler, ya da
allah.gif
nezdinde, pisliği burunlarıyla yuvarlayan pislik böceklerinden daha değersiz olurlar" (Ahmed bin Hanbel, 2/524; Ebû Dâvud, Edeb 111)

"Aziz ve Celil olan sizden câhiliyye devrinin kabalığını ve babalarla övünmeyi gidermiştir Mü' min olan, takvâ sahibidir Kâfir olan ise şakîdir Siz, Âdem'in çocuklarısınız Âdem de topraktan yaratılmıştır Bazı adamlar, (kâfir olarak ölen) kavimleriyle övünmeyi terketsinler Çünkü onlar cehennemin kömüründen bir kömürdürler, yahut onlar,
allah.gif
indinde burnu ile pislik yuvarlayan pislik böceğinden daha aşağıdırlar" (Ebû Dâvud, Edeb 120, hadis no: 5116)

"Kim hevâsına uyarak bâtıl yolda cenkeder, kavmiyetçiliğe (asabiyet) çağrıda bulunur veya kavmiyetçiliğin sevkiyle öfke ve tehevvüre kapılırsa, câhiliyye ölümü üzere (kâfir olarak) ölür" (İbn Mâce, Fiten 7)
"Bir kimseyi ameli geri bırakmışsa, nesebi, soyu onu kurtaramaz, yükseltemez, ilerletemez" (İbn Mâce, Mukaddime 17, hadis no: 225)

Erbakan her ne kadar siyonizme karşı mücadele vermiş olsa da yaptığı demokrasi ve atacılığı göz ardı edemeyiz; Milli Görüş; Milli Nizam, Milli Selamet...

M Çevrimdışı

MaTchlesS MaTuriDi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
SP Genel Başkanı Necmettin Erbakan, Batı'nın hak anlayışını eleştirirken ABD Başkanı George Bush ile firavunların aynı kökten geldiğini öne sürdü.

"George Bush firavunların soyundan geliyor"
Bu bir iddiaa değil tamamıyla gerçektir !!!

George Washington dan tut William Jefferson Clinton ve Barack Hussein Obama Jr. ya kadar hepsi firavunların soyundan gelmiş ve onun hükümdarlığını yeryüzünde devam ettiriyorlar , bu firavun kanını taşıyanlara da soylu kan diyorlar bu da onlar için çok önemli bu soylu kanı taşıyanlar da el üzerinde bakılıyor , çok iyi korunuyorlar bu da MaSonLar tarafından büyük bir gizlilik için de yürütülüyor
bunun hakkın da detaylı bilgilere ulaşmak isteyenler bu linkteki forumdan videoları indirerek The Arrivals , Gelenler indir | Uyanma Projesi – The Arrivals – Gelenler Belgeseli
detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

M Çevrimdışı

muvahhid 2

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Konuyu açan hacı efendi! Önce açtığın konuyu güzelce bir oku ondan sonra aç. Erbakan burada Akp'ye oy verenlere belam dememiş. Akp'ye oy verirseniz belanızı bulursunuz demiş. Bela başka belam başka. Konuları kafanıza göre çarpıtıp aktarmayın.

S Çevrimdışı

Sadat-ı Kiram

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Konuyu açan hacı efendi! Önce açtığın konuyu güzelce bir oku ondan sonra aç. Erbakan burada Akp'ye oy verenlere belam dememiş. Akp'ye oy verirseniz belanızı bulursunuz demiş. Bela başka belam başka. Konuları kafanıza göre çarpıtıp aktarmayın.

Ewet değerli kardeşim sizin dediğiniz gibi Belam değil belanızı istemeyin demiş ..

Konuyu açan kardeşimizde beni sabah sabah iyi güldürdü :) :)

halit bin velit Çevrimdışı

halit bin velit

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ha erbakan olmus ,ha akp olmus ikisinin arasindaki fark nedir ikisinde bilerek ...bilmiyerek batinin zihniyetini savunmuyorlarmi? aksini ida edenler cevap yazsin?

S Çevrimdışı

Sadat-ı Kiram

Üyeliği İptal Edildi
Banned
halit bin velid heryerde böle ortalıgı karıstırıyorsun salyalarını dagıtarak o tekfir bu tekfir bir ben erbakan niki bu arada benide sen kilitledin degilmi benim yazdıgım begenilsin falan sen ile senin gibileri var burda tekfir falan sanki babasının malı gibi kullanıyo yarın hamas lideride hocamın cenazede sende gelde bi el sıkışalım seninle aptal yaw gıcık kaptım ben buna

Değerli kardeşim sen Halid bin velid'leri karıştırdın galiba :)

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
konu kilit...

NOT: Diğer konuda da bu konuda da mesajları silinen üyelerin hakaret edip kötü bir üslup kullandıkları için mesajları silinmiştir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt