Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Aksanın Muhafızı Salah Tutuklandı

S Çevrimdışı

Süfyan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Filistin 1948 Arapları Hareketi lideri Raid Salah, İslami Hareket lideri Dr. Süleyman Ahmed ve 5 kişi İsrail askerleri tarafından gözaltına alındı. Dün kazı çalışmalarına başlayan İsrail'e tepki göstermek için sabaha kadar Mescid-i Aksa'da nöbet tutan Raid Salah ve arkadaşlarının bugün öğlen üzeri tutuklandıkları kaydedildi. Görgü şahitleri, tutukluların tartaklandıklarını bildirdi.

Filistin 1948 Arapları lideri Raid Salah dört gün önce işgalcilerin Mescid-i Aksa’yı yıkma planlarını içeren belge ve haritalar bulmuş, bu belgelere binaen Mescid-i Aksa’nın altındaki iki odanın ve el-Mağarebe kapısındaki yolun geçtiğimiz Pazar gününden itibaren yıkılmaya başlanacağını duyurmuştu.

Harem-i Şerif'e sokulmayan Raid Salah arkadaşlarıyla beraber nöbetini tuttuğu Aksa'nın dışında namazlarını eda ederken...

Şeyh Raid Salah Mescid-i Aksa'nın dışında yahudilerce durduruldu

Salah siyonistlerin mahkemesinde

KudüsYolu
 

Benzer konular

Üst Ana Sayfa Alt