Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

MP3 Ali Küçük Hoca - Cihad, Hicret ve Mustazaflar

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Ali Küçük Hocadan(Allah swt rahmet eylesin) Nisa Suresi tefsir sohbetleri kapsamında cihad, hicret ve mustazaflar konusu..
Akhi Allah subhanehu ve teala senden razı olsun ve senide bizleride sevsin.
Ben rahmetli Ali küçük hocanın kuran ve hadis tefsirlerini sıkça takip ediyorum ve samimiyetle söylüyorum çok faydalanıyorum..Allah azze ve cell ona rahmet etsin ve günahlarını affetsin.çok güzel tefsir dersleri var ve gayet açık ve net anlatıyor.hatta bugün forumda Ali hocanın tefsir derslerini kapsayan bir konu açıp hergün bir ders paylaşmayı düşünmüştüm ve şimdi seninde buna benzer bir konu açtığını görünce çok sevindim..
İnşaAllah Ali hocanın derslerinden faydalanabiliriz.

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Akhi Allah subhanehu ve teala senden razı olsun ve senide bizleride sevsin.
Ben rahmetli Ali küçük hocanın kuran ve hadis tefsirlerini sıkça takip ediyorum ve samimiyetle söylüyorum çok faydalanıyorum..Allah azze ve cell ona rahmet etsin ve günahlarını affetsin.çok güzel tefsir dersleri var ve gayet açık ve net anlatıyor.hatta bugün forumda Ali hocanın tefsir derslerini kapsayan bir konu açıp hergün bir ders paylaşmayı düşünmüştüm ve şimdi seninde buna benzer bir konu açtığını görünce çok sevindim..
İnşaAllah Ali hocanın derslerinden faydalanabiliriz.
Amin ecmain akhi, ne güzel dua ettin Allah swt seni de sevsin.. Ben de Ali Küçük hocanın özellikle kısa video şeklindeki sohbetlerinden çok faydalanıyorum, ilmi ve uslubu çok güzeldi rahmetlinin, Allah swt günahlarını bağışlasın, rahmetiyle kuşatsın ve Resulullah sas e komşu kılsın.. Tefsirlerin tamamını sırasıyla paylaşacağın bir konu açarsan foruma değerli bir katkı ve buradaki kardeşlere de kolaylık olur inşaAllah..