Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Allah C.c Huzuruna Cikmaya Hazirmisiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TEVHID CIHAD SEHADET Çevrimdışı

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
• allah c.c huzuruna cikmaya hazir hissediyormusun kedini hazirsan imanli olarak git tevhidi ogren musluman olarak can ver sakin kafirlerden olma yoksa hem dunyan hem ahiretin perisan olur en guzel salih ameli size soyleyeyimmi o nedir bilirmisiniz tevhiddir kur-ani kerim tevhid uzerine bina edilmistir tevhidi olmayanin imanida olmaz ve cennet yuzunude goremez ve hic kimse ona ne fayda saglar nede kurtarabilir tek huzur ferhlik sifa kurtulus tevhiddir islamdir kur-andir dindir seriattir

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kardeşim her açtığın konunun altına aynı uzun yazıyı kopyalayıp duruyorsun! Ondan sonra bir kaç satırla yeni konuyla alakalı yazı ve birkaç video ekliyorsun.
Tekrarlarından bıktık (ve yasaktır). Ne demek istiyorsan, açtığın konuyla ilgili kısa ve öz aktar, insanları yorma, sıkma, bıktırma.

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kardeşim her açtığın konunun altına aynı uzun yazıyı kopyalayıp duruyorsun! Ondan sonra bir kaç satırla yeni konuyla alakalı yazı ve birkaç video ekliyorsun.
Tekrarlarından bıktık (ve yasaktır). Ne demek istiyorsan, açtığın konuyla ilgili kısa ve öz aktar, insanları yorma, sıkma, bıktırma.

insanlarin biktigini yorulduklarinin sikilmalarinin farkinda degildim o yaziyi devamli asmamdaki gaye hem teblig nasihat hemde tevhidi isledigi icindir zaten cogu bu yonden kufre giriyor tagutun inkarini tevhidin iki ruknunu sartini bilmedikleri icin mesajini aldim dikkat ederim sikilmayin bikmayin yorulmayin asmam artik

ah bilmis olsaydim sonumun acaba nasil olacagini

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abi dokunmayın kardeşimize ya,kibar bir şekilde müslümanları uyarıyor işte,sende dikkat edersin olur biter kardeşim

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Konunun başında Allah(c.c.) ismini neden büyük yazmazsınki..?

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Konunun başında Allah(c.c.) ismini neden büyük yazmazsınki..?

maalesef site yonetimin gazabina ugruyom istedigim sekilde ne konu acabiliyorum ne paylasim hem ozelime hemde alenen uyariliyorum site yonetimi benden hic haz duymadi halbuki bir haftayi gecmez yeni uye oldum normalde bu stil paylasimlar hic sitilim degildir devamli beni silmekle engellemekle uyari yapiyorlar zaten iki ismi sildiler site yonetimi uzun baslik atmak yasakmis buyuk yazi yasakmis baslik kisa olmasi lazimmis yazinin tekrarindan bikmislar usanmislar yorulmuslar bende maalesef boyle yapmak zorundayim ben cok kati ve sert geliyom galiba ondandir ama oyle degilim

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
maalesef sute yonetimin gazabina ugrayo duryorum istedigim sekilde ne konu acabiliyorum ne paylasim hem ozelime hemde alenne uyariliyorum siye yonetimi benden hic haz fuymadi halbuki bir haftayi gecmez yeni ue oldum normalde bu sril paylasimlar hic sitilim degildir devamli beni silmekle engelleme k le tegdit ediyorlar zaten iki ismi sildiler site yoneytimi uzun baslik atmak yasamkmis buyuk yazi yasakmis baslik iikisa olmasi lazimmis bikmislar usanmislar yorulmuslar bende maalesef boyle yapmak zorundayim milletin islam ogrenmesine mani oluyorlar ben cok kati ve sert geliuyom hgaliba ondandior ama oyle degilim
Buradaki Hiçbir site yönetimi İSLAM öğreneni engellemiyor... ALLAH'tan kork ! Saçma sapan aşırı derecede TEKFİR hastalığına yakalanmış olan sizlere kaldıysa İSLAM vay ümmetin haline... sen bana kafire kafir demeyen kafirdir kaidesine DELİL getirir misin ? İbn Teymiyye Rahimullah birisini tekfir ettiği zaman tekfir etmeyeni de tekfir etmiş midir ? Cevap ver bu soruya delillerle beraber... Hadi buradaki sitedeki kardeşlerde görsün...

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
maalesef site yonetimin gazabina ugruyom istedigim sekilde ne konu acabiliyorum ne paylasim hem ozelime hemde alenen uyariliyorum site yonetimi benden hic haz duymadi halbuki bir haftayi gecmez yeni uye oldum normalde bu stil paylasimlar hic sitilim degildir devamli beni silmekle engellemekle uyari yapiyorlar zaten iki ismi sildiler site yonetimi uzun baslik atmak yasakmis buyuk yazi yasakmis baslik kisa olmasi lazimmis yazinin tekrarindan bikmislar usanmislar yorulmuslar bende maalesef boyle yapmak zorundayim ben cok kati ve sert geliyom galiba ondandir ama oyle degilim
Yukarıdaki örneğe DELİLLERLE cevap vermeni bekliyorum kardeş... Yahudi, hristiyanların Kafirliğinden bahsetmiyorum, sen ne demek istediğimi gayet iyi anladın... Yukarıdaki sorulara cevap ver, sanırım pek saldırgan bir tavrın var, sakin ol... Burada İSLAM hakkında konuşuyoruz, rica ediyorum soruma delillerle cevap ver...

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Buradaki Hiçbir site yönetimi İSLAM öğreneni engellemiyor... ALLAH'tan kork ! Saçma sapan aşırı derecede TEKFİR hastalığına yakalanmış olan sizlere kaldıysa İSLAM vay ümmetin haline... sen bana kafire kafir demeyen kafirdir kaidesine DELİL getirir misin ? İbn Teymiyye Rahimullah birisini tekfir ettiği zaman tekfir etmeyeni de tekfir etmiş midir ? Cevap ver bu soruya delillerle beraber... Hadi buradaki sitedeki kardeşlerde görsün...

• ben burada tartismaya cedellesmeye gelmedim ben islami dini tevhidi paylasimlar yapiyorum ikide bir tekfirci harici subu hakert asagilamalari kendilerinize birakin ben paylasimi yapiyorum garazinizi kininizi benden degil asil kafirlerden alin her paylastigimin arkasindayim rafizi nusayri alevi caferi mecusi iran devrim muhagilari iran mehdis ordusu hizbullat nasrallat ahmedi nejat humeyni hamneyn besar f esad ve sebbihalar ve ramazn el-butti ve irak maliki kafirdir bunlarin ic yuzunu sizlere delilleriyel acikliyorum musade ed3rseniz paylasimlarla konusun ikide bir bagirip cqgirip durmauin ben sadce paylasiyorum tartismayi c3dellesmeyi baskasiyla yapin vaktim ve zamanim kisitli allah c,c rizasi icin teblig nashiat hakki tavsiye vazifemi elimden geldikce yapomaya calisiyorum

• SURIYENIN VE IRAKIN VE LUBNANIN KATLIAMLARIN TECAVUZLERIN ISKENCELERIN VAFSETLERIN BASMIMARI BEBEK KATILLERI TECVUZCULER MASUM INSANLARI YASLILARI KADINLARI HUNHARCA KATL EDEN IRZ NAMUS DUSMANI PISLIK DINSIZLER SONUNUZ YAKINDIR IT SURUSU MECUSILER

• 1-RAFIZI NUSAYRI ALEVI CAFERI SI-A MECUSI KOPEKLER HAMANEYN

• 2-RAFIZI NUSAYRI ALEVI CAFERI SI-A MECUSI KOPEKLER AHMEDI NEJAT

• 3-RAFIZI NUSAYRI ALEVI CAFERI SI-A MECUSI KOPEKLER IRAN DEVRIM MUHAFIZLARI

• 4-RAFIZI NUSAYRI ALEVI CAFERI SI-A MECUSI KOPEKLER IRAN MEHDI ORDUSU

• 5-RAFIZI NUSAYRI ALEVI CAFERI SI-A MECUSI KOPEKLER BESAR F ESAD VE KUFUR ORDUSU SEBBIHALAR

• 6-RAFIZI NUSAYRI ALEVI CAFERI SI-A MECUSI KOPEKLER HIZBULLAT NASRALLAT

• 7-RAFIZI NUSAYRI ALEVI CAFERI SI-A MECUSI KOPEKLER MALIKI SADR IRAK

• 8-KOMINIST RUSYA PUTIN MEDYEDEV

• 9-KOMINIST CIN

• 10-PARALI ASKERLER SIRPLAR SIRBISTAN

• 11-PARALI ASKERLER BLACK WATER AMERIKA COK GUZEL PAYLASIMLARIN VAR

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
- "Kafire kafir demeyen, kafirdir" sözcüğü, bir fıkıh kaidesi değildir. Ayrıca, bunu prensip edinenler büyük bir riske girebilir. Çünkü, : "Kafire kafir demeyen kafirdir" hükmünü göz önünde bulunduran bir kimse, biraz şüpheli konuşan herkese “kâfir” damgasını vurmaya çalışır. Aksi takdirde : "Kafire kafir“ demediği için kendisinin küfürle karşı karşıya kalabileceğinin sıkıntısını çeker. Halbuki, hadis-i şerifte şöyle buyuruluyor:

“Bir kimseye kâfir diyenin bu yargısı ortada kalmaz. Kâfir damgasını yemiş olan adam gerçekten kâfir ise mesele yok.. Aksi takdirde o küfür, sözün sahibine geri döner.”

- Bu konuda sert tavır sergileyen alimler olmuştur. Onların : "Kafire kafir demeyen, kafirdir" yargısından maksatları, açıkça kâfir olduğu ortada olan birisine, hâlâ mümin nazarıyla bakan kimse, İslamî değerlere değer vermiyor demektir. Yoksa, hayatı boyunca şeytana lanet etmeyen bir kimse, bundan ötürü sorumlu olmadığı gibi, bir kâfire kâfir demeyen bir kimse de, bundan ötürü sorumlu olmaz. Çünkü, kötülemeler, yergiler, salih amel kavramına dahil değildir.

- Osmanlı döneminde, “Bazı kimseler, Hristiyanlara ‘Hey kâfir’ demeyin, diyorlar.

- "Neden kâfir olana kâfir demeyeceğiz?” şeklindeki bir soruya muhatap olan Allah dostlarından birinin verdiği verdiği şu cevap da konumuza ışık tutmaktadır. Cevabı şudur:

“Kör adama, ‘hey kör!’ demediğimiz gibi…

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Buraya kadar kardeş... İslam müdafaa edenleri ister... o kafir bu kafir diyenleri değil... hiçbirşey yapma, dünya topyekün toptan kafir, orada kimin olduğu belirsin 3 - 4 kitap yaz tamamdır ohhhh... böyle mücadele, mücahede olmaz... aklınızı başınıza alın ve biraz vicdan ve merhametli olun... Katı veya sert geldiğin yok ama apaçık neye hizmet ettiğiniz belli... Ayrıca günümüz HARİCİ'leri kimlerdir ? buna da cevap ver lütfen... Başka sorum yoktur...

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin

Burası kafana göre takılabileceğin kuralsız, disiplinsiz ve akidesiz paylaşım forumlarından değildir. Akıllı insan kuralları okumalı, okuyamıyorsa da foruma bir göz atıp üyelerin nasıl yazı karakteri ve içeriklerle paylaşımlarda bulunacağını anlayabilir.

Ayrıca açtığın her mesajın önüne uzunca olan yazıyı aynen kopyalayarak kendince iş yaptığını sanıyor olabilirsin ama bu hem okunma açısından hem kural açısından uygun değil.

Açtığın Konu Başlıklarını Bu Tarzda Yazman Uygun Olandır. Yani 2-3 satır süren ve hepsi büyük ya da küçük bir yazıyı başlık diye açman da uygun değil. Artık kendine bir çeki düzen ver, senden istenilen buradaki üyeler gibi yazı kurallarına riayet etmendir.

Bu forumda bu hâl üzere kalmayı sürdürdüğün sürece kalıcı olamazsın.

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Buraya kadar kardeş... İslam müdafaa edenleri ister... o kafir bu kafir diyenleri değil... hiçbirşey yapma, dünya topyekün toptan kafir, orada kimin olduğu belirsin 3 - 4 kitap yaz tamamdır ohhhh... böyle mücadele, mücahede olmaz... aklınızı başınıza alın ve biraz vicdan ve merhametli olun... Katı veya sert geldiğin yok ama apaçık neye hizmet ettiğiniz belli... Ayrıca günümüz HARİCİ'leri kimlerdir ? buna da cevap ver lütfen... Başka sorum yoktur...

• kime hizmet ettigimi ve kimin yolunda oldugumu gorenler bilir fakat maalesef anlamak istemeynlere zaten lafimiz yoktur allaha sukur hamd zaten hem nikime baksan hem fotoma anlardin uzaga gitmene gerek yok canim malim kani m hayatim allaha adadim hayat tevhid cihadir sehadettir diye iman ederim en guzel vekil allah c.c derim

• bizler muvahhidiz tevhid ehliyiz

• muminleriz allah c.c sirksiz iman ednleriz

• hizbullahiz allahin askerleriyiz

• cundullahiz allahin ordulariyiz

• ensarullahiz allahin yardimcilariyiz

• mustazafiz ezilmislerdeniz

• garibleriz mujdelen azinliklardaniz

• siyah sancaklilardaniz

• taifatul mansurayiz

• muslumaniz allah c.c teslim olaniz

• iki buyuk ser-i delile kur-ana sunnete tabi olaniz itaat edniz iman edeniz

• sirati mustakim yolundayiz dosdogru yol olan tevhid yolundayiz

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Burası kafana göre takılabileceğin kuralsız, disiplinsiz ve akidesiz paylaşım forumlarından değildir. Akıllı insan kuralları okumalı, okuyamıyorsa da foruma bir göz atıp üyelerin nasıl yazı karakteri ve içeriklerle paylaşımlarda bulunacağını anlayabilir.

Ayrıca açtığın her mesajın önüne uzunca olan yazıyı aynen kopyalayarak kendince iş yaptığını sanıyor olabilirsin ama bu hem okunma açısından hem kural açısından uygun değil.

Açtığın Konu Başlıklarını Bu Tarzda Yazman Uygun Olandır. Yani 2-3 satır süren ve hepsi büyük ya da küçük bir yazıyı başlık diye açman da uygun değil. Artık kendine bir çeki düzen ver, senden istenilen buradaki üyeler gibi yazı kurallarına riayet etmendir.

Bu forumda bu hâl üzere kalmayı sürdürdüğün sürece kalıcı olamazsın.

uyardin ve uyarini aldim yaptigimda konusursun ahmak cahil veya hayvan degiliz bu kacinci soylemin anladik dedik tamam dedik halen devam ediyorsun tamam cocukta degiliz

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
• kime hizmet ettigimi ve kimin yolunda oldugumu gorenler bilir fakat maalesef anlamak istemeynlere zaten lafimiz yoktur allaha sukur hamd zaten hem nikime baksan hem fotoma anlardin uzaga gitmene gerek yok canim malim kani m hayatim allaha adadim hayat tevhid cihadir sehadettir diye iman ederim en guzel vekil allah c.c derim

• bizler muvahhidiz tevhid ehliyiz

• muminleriz allah c.c sirksiz iman ednleriz

• hizbullahiz allahin askerleriyiz

• cundullahiz allahin ordulariyiz

• ensarullahiz allahin yardimcilariyiz

• mustazafiz ezilmislerdeniz

• garibleriz mujdelen azinliklardaniz

• siyah sancaklilardaniz

• taifatul mansurayiz

• muslumaniz allah c.c teslim olaniz

• iki buyuk ser-i delile kur-ana sunnete tabi olaniz itaat edniz iman edeniz

• sirati mustakim yolundayiz dosdogru yol olan tevhid yolundayiz
Peki güzel kardeşim, günümüzde Cihad eden gruplar kimlerdir. Örnek verir misin ? Ve günümüz HARİCİ'lerine örnek verir misin ? Ayrıca 1. sayfada sorduğum soruya da cevap vermeni rica ediyorum...

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Senin yazışmalarından anladığım : Bir avamın bile üslubuna sahip değilsin, Allah c.c ıslah etsin kardeş...

hepimizi islah etsin ve hidayet versin ve kimin avam cahil kimin alim oldugunu allah c.c bilir maalesef site yoneticileri uyardi hatta dedim tamam artik dediginiz sekilde yaparim halen saldiri 1 haftadir bu sitedeyim gormedigim hakaret asagilama gordum zaten aliskinim ama bisey yapmadigim halde

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
esselamun aleykum ..TAIFATULMANSURA 2015 kardeşim sakın darılmayasın vede üzülmeyesin ben inanıyorumki sizin yazışma tarzınız budur,tabiki ileride buda düzelecektir..siz yinede samimiyetle paylaşımlarınıza devam edin..inşaAllah..

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hepimizi islah etsin ve hidayet versin ve kimin avam cahil kimin alim oldugunu allah c.c bilir maalesef site yoneticileri uyardi hatta dedim tamam artik dediginiz sekilde yaparim halen saldiri 1 haftadir bu sitedeyim gormedigim hakaret asagilama gordum zaten aliskinim ama bisey yapmadigim halde
Kardeş amin... allah c.c en doğrusunu bilir benim sana saldırı amacım falan yoktur... Ama sen İSLAM ümmetinin liderlerini apaçık TEKFİR ettiğini söylüyorsun... Bizler kıldan tüyden meseleler ile sizin alimlerinizi ( görünürde olmayan, ümmet için ne yaptığı belirsiz ) TEKFİR etsek, bunu youtube üzerinden her videomuzun altında yayımlasak hoşuna gider mi ? Burada seninle ayrılıyoruz, elini vicdanına koy, bizler Müslüman kardeşleriz, sana hakaret etmiyorum ama islam için canını ve malını ortaya koymuş insanlara hakaret edilmesinden öte TEKFİR edildiklerini ve saldırıldıklarını görmek beni üzüyor ve sinirlendiriyor... Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt