Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Allah C.c Huzuruna Cikmaya Hazirmisiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasr Çevrimdışı

Nasr

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi bu siteye ilk giren kişi ve de ilk bu konuyu okuyan kişi ya da kısa bir süreliğine takipçisi olan kişi zannedebilir ki :
Nasıl bir yöneticilik? Nasıl bi gaddarlık? ki Allah'ın rızası için bir takım çabalarda bulunan kişiyi nasıl çocukca bir azarlama ile yaklaşım ve beraberin de edepsizlik...
Ancak takip ettiğim süre zarfın da En Doğrusunu Allah bilir , Tekfir de aşıra giden kardeşlerin oldukça saldırılarına ya da onlarca tebliğlerine maruz kalan bir site. Yani kardeşler bizlerin daha mahkeme yapmadan kafir diyemeyeceğimiz kişilerin Malını ve Canını helal sayan hatta bazılarının bu topraklarda eğer savaş olsa şu memur olan şu kafire kafir demeyen ya da şu okula çocuğunu gönderen kişinin hanımını cariye alırız ! Diyebilecek kadar fitneci , insanın kanını donduran üslup ve düşüncesi olan , şuan korktuğu için de içindekini kusamayan ama vakti geldiğinde güçlendiklerinde yapacak olan düşüncelere sahip İnsanların.!
O yüzden kişi : Bir tekfirci ya da bu zihniyette olan kişilerin yaklaşımlarını bilsin ondan sonra yönetimin bu yaklaşımların az mı ? ya da çokmu? olduğunu karar versin.!

Bu olanlar bir yana , bunun bir hastalık olduğunu bilenler hiç olmaz ise tedavi yönüne KAZANMA yoluna gitmelidirler , elbette tedavisi mümkün olanlar için diye düşünüyorum.
Ne diyor Seyyid Kutub (Şehid İnşaAllah) ; "Bizler davetçiyiz , Kadı değil" . Gel kardeşim kadı olma davetçi ol . (;

Not : Ben bu yazdıklarımı konuyu açan kardeşin Tekfirde aşırı giden bir kardeş düşüncesin de olduğunu zannettiğimden yazdım eğer değilse kusura bakmasın ama genel olarakta muhtemelen bir kaç kişinin istifade edeceğini umud ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt