Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Allah Pkk Nın Soyunu Kurutsun..

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
4000 muhacirin orada şehid olduğu söyleniyor.. Oyun içinde oyun var gibi..

4000...sübhanALLAH....Komplo teorilerni pek sevmiyorum,ama 4000 muhacir kobanide (inşaALLAH )şehid olmuşsa,bir oyun olduğu muhakkaktır.
devlet pkklıların bir kısmından kurtuldu,emperyalistlerde potansiyel tehlke olabilecek binlerce mücahidden kurtuldu..bu bir komplo teorisi,ama yabanada atmamak lazım...bunca zamandır,süren bir savaş,sanki bitmesi istenmiyordu...

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tekdin islam kardeşi hem bu konuda hem nusret cephesi https://www.islam-tr.org/konu/nusret-cephesi.39288/ başlığı altında yaptığı paylaşımları hep takip ettim ışidi kobanide destekliyor bizim gibi, ışidin mücahidler ile çatışmasına ise destek vermeyen bir kardeş olarak tanıdım.

Tekdin islam kardeşim, mesajında gereksiz yerlere gereksiz tepkiler mevcut, Allah ve rasulünü savunmak için yapılan bir eylem ile kobani arasında bağlantı kurulmamalı. Yürüyüşü tayyipciler mi organize etti ben bilmiyorum ama tayyipcilerin organize ettiği yürüyüşte seçilen konuşmacılar demokrasiyi yerden yere vurdu paristeki yürüyüşe katılanlara verdi veriştirdiler ne perhiz ne lahana turşusu dimi ! Neye bu kadar kızdın bilmiyorum. Klavye mücahidi isimlendirmesi geçmişte diyalogcuların sofilerin hatta kendini müslüman zanneden kemalist putperestlerin mücahidlerin eylemlerini savunan müslümanlarla tartışırken onların kullandıkları işte "ne duruyorsunuz sizde gitsenize klavye mücahidleri anca burdan konuşursunuz" gibi söyledikleri bir sözdü şimdi müslümanlarda bu sözü kullanmaya başladılar. Unutmayın şuanda Allah yolunda savaşan bir çok müslüman kardeş onların küçümsedikleri eski klavye mücahidleriydi. Allah hayrı istediğine verir.

Bir tepkinide keşke ışide gösterseydin iyi olurdu;

Suriyede savaştan sonra çözülmesi gereken problemleri savaşın en kızıştığı zamanlarda çözmeye kalkıp mücahidlerin arasına fitne soktuğu için,

Bu vesile ile Esad firavununun tahtında daha fazla oturmasını sağladığı ve hizbuşşeytan ile iranı çokça memnun ettiği için,

Elkaideyi nusreti ahrarı mürted görüp değerli komutanlarının kanlarını döktüğü için,

Esada operasyon haberlerinden çok mücahid gruplara saldırı haberlerini duyduğumuz için,

Nusra'nın halep için zehra-nubbula her operasyonunda onlara arkadan kalleşçe saldırıp nusayri köpekleri kurtardığı için,

İslam düşmanlarına yapması gereken istişhadi eylemleri ehli sünnetin yiğit mücahidlerine hak gördüğü için,

dimi kardeşim bunlarda kobani için gösterdiğin tepki kadar tepkiyi hak ediyor olmalı.

Allah swt hepimizi bağışlasın fitnelerden birbirimizi tekfir etmekten mü'minlerin yolundan ayrılmamızdan hepimizi muhafaza etsin inşaAllah.

Üst Ana Sayfa Alt