Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Allah-u Ekber!' Chp Için Ölürüm' Dedi, Öldü

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
'CHP için ölürüm' dedi, öldü
50 yıllık parti üyesi kürsüde kalp krizi geçirdi
11 Nisan 2010 Pazar, 09:00:49
507038_detay.jpg

CHP Isparta İl Kongresi’nde kürsüde konuşma yapan Mehmet Nuri Aydemir kalp krizi geçirip can verdi. Aydemir’in kongreye gelirken, ‘CHP uğruna ölmek istiyorum’ dediği öğrenildi.

Soner TOROS/AHT

CHP’nin Isparta İl Kongresi’nde bir dram yaşandı. 50 yıllık CHP üyesi Mehmet Nuri Aydemir (84), konuşmak için çıktığı kürsüde kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Yaşlı adamın, kongreye gelirken, “CHP uğruna ölmek istiyorum” dediği ortaya çıktı. Kent merkezindeki düğün salonunda gerçekleştirilen kongrede söz alan CHP Aksu İlçe Teşkilatı üyelerinden Mehmet Nuri Aydemir, ülke yönetimine yönelik eleştirilerini dile getirirken aniden fenalaşarak yere yığıldı. Partililer tarafından hastaneye kaldırılan Aydemir’in, olay yerinde geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü anlaşıldı.

50 YILDIR CHP ÜYESİYDİ

CHP Aksu İlçe Başkanı Cevdet Zeynel, Mehmet Nuri Aydemir’in 50 yılı aşkın süredir CHP üyesi olduğunu belirterek, “Kongre için Aksu’dan Isparta’ya gelirken konuştuğum Mehmet Nuri Aydemir, CHP uğruna ölmek istediğini söyledi. Ülke yönetimine ilişkin eleştirilerini kaleme alan Aydemir, yazdıklarını kongrede söz alarak partililerle paylaşmak istediğini ifade etmişti. Konuşmasını yaparken birden fenalaştı” dedi.

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ibretlik bir haber diye düşünüyorum.
ALLAH Azze ve Celle buyuruyor ya; herkes öldüğü üzere haşrolunurve sorulur senin ölüm sebebin neydi ne için öldün! diyecek
bu adamda chp için der heralde...ALLAH U Ekber ne kadar korkunç bir durum...

Üst Ana Sayfa Alt