Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Alman Doktor Gözleri Dolarak Anlattı: Koronavirüs Yalanına Karşı Çıkmalıyız!

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Alman Doktor Gözleri Dolarak Anlattı: Koronavirüs Yalanına Karşı Çıkmalıyız!
Alman Dr. Bodo Schiffmann
Alman doktor Bodo Schiffmann, yaptığı bir açıklamada göz yaşlarına hakim olamayarak koronavirüs salgını hakkında şüphelerini ve gelecek hakkındaki endişelerini dile getirdi. Schiffmann'ın açıklamaları dinleyicileri şoke etti.

Çin'in Wuhan kentinde başlayıp tüm dünyaya yayılan ve insanlığı esir alan koronavirüs salgını hakkında oluşan şüpheler ve gelecek kaygıları artmaya devam ediyor. Son olarak Dr. Bodo Schiffmann, koronavirüs salgının gerçek olmadığını vurguladı.

BU ÜÇÜNCÜ DENEMELERİ


Her an ağlayacak durumda olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Schiffmann, ''Çocuklarımız söz konusu, geleceğimiz söz konusu. Elimden başka bir şey gelmiyor. İnsanlık uyanın. Polisler doktorlar uyanın. Bu durumdan kurtuşmalısınız. Ortada herhangi bir hastalık yok. Rakamlara bakın. İkinci bir dalga yok. İlk dalga varmıydı, yoksa sadece normal bir grip salgası mıydı? Bu sorulmalı. Bu ilk denemeleri değil. Bu kuş gribi, domuz gribinden sonra 3. denemeleri. Biz insanlar olarak bir şeyler yapmalıyız. Şu anda ülkede yaşananların gerçek olması inanılmaz. Biz gülümseyemiyoruz, sevinemiyoruz ve bir şeyler kutlayamıyoruz. Şu anki yaşadıklarımız huzur değil. Şu an konuşmamıza izin verilmesine bile seviniyoruz. Sokaklara çıkmamıza izin verilmesine bile seviniyoruz. Korona yalanına karşı çıktığımızı söylesek korona mevzuatına da karşı çıkmış oluyoruz. Bu mevzuat her şeyin arkasında saklı olduğu şeydir. Tüm ülkeler aynı şeyi yapıyor. İnsanlık tarihi tekerrür ediyor. Adolf Hitler veya her kim hakkında olursa olsun. Mesele güç elde etmek, mesele toplum kontrolü mesele daha da zengin olmak. Olan bitenin sebepleri bunlar ve hep aynı. Ayağa kalkın, ne yapmanız gerekiyorsa yapın. Yardımınıza ihtiyacımız var. Kim sesini çıkarmayıp saklanıyorsa suça ortak oluyor. Şüphe duyuyorsanız gölgeden çıkın ıığa gidin.'' ifadelerini kullandı.

 
عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Siyaseti eleştirelim derken salgını hafife alıyorlar.
 
Üst Ana Sayfa Alt