Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Alparslan Kuytul Gözaltında, Furkan Vakfına Operasyon

Coolumsu Çevrimdışı

Coolumsu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kendilerine muhalif kim varsa hepsini susturuyorlar.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hâlâ ses seda yok. Erklerin ağzından kim iyi çıkarsa evliya kim kötü çıkarsa deccal oluveriyor. Alparslan Hoca'da nasibini almış. Dün hasbelkader videolarını izleyenler bu gün gıybetini yapıyor. Aynısını ihh'ya yapmışlardı. Hükümeti israil konusunda ikaz etmek istediler vakfı kapattırıyorlardı neredeyse. Müslümanların bir bölümününde olsa saygısını kazanıp hükümete salvo atan büyük çapta bi hoca bırakmıyorlar. Ortada imam olmayınca ümmetinde hâlide ortada kalıyor.. Kimi konularda aynı düşünmesemde Alparslan Hoca çıkıncaya kadar arkasından kötü konuşmamak gerek.

İsmailKAYA Çevrimdışı

İsmailKAYA

Üye
İslam-TR Üyesi
FB_IMG_1548349076573.jpg

İsmailKAYA Çevrimdışı

İsmailKAYA

Üye
İslam-TR Üyesi
Savcının tahliye kararına itiraz etmesi sonucu Alparslan Kuytul Hoca tekrar tutuklandı.

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu mücadele bir siyasi mücadeledir. 2 siyasinin kavgası deyin, bir zalim bir Müslüman’a zulüm ediyor imasında bulunup küfüre düşmeyin.

Bu kavgaya Müslüman’lar dahil olursa paylarına hayırlı bir şey düşmez. Hayırsızdır.

Eve
“Bize nasıl yönetilmek istediğimizi sorsunlar” deyip yerleşik sisteme muhalif olduğu yıllarda ki hali olsa bende çok severdim kendisini.

Öso ve Tsk İslam’ın yılmaz bekçileri dedim mi? İftira attığın için tövbe et. Ben hakkımı helal ettim.

İçerisinde mücadele veren erler itibariyle Müslümanlardır. Geberttiklerinin cenazeleri kiliselerden kalkıyor, camiilerden değil.

Afganistanda TSK tarfından Şahid edilenler ve Suriyede ÖSO tarafından şehid edilenlerinde cenazesi kiliseden kalktı demek