Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Amerikan Askerinin Cenaze Namazı (!)

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Amerikan askerinin cenaze namazını kim kılar demeyin.Kıldıran ve kılan soytarılar Rafizi-şii olursa şaşırmaya luzum yok demektir.Çünkü islam adı altında her türlü bidat şirk ve tevhide uymayan amellerin ekserisi bu sapık fırkadan zuhur eder.

Aşağıda resimlerdeki rafizi sonradan İslamın ve Müslümanların baş düşmanı olan abd ordusunda görev yapmaya başlamıştır.Afganistanda 20 Kasım 2008 de mücahidlerin yola yerleştirdikleri bombanın patlatılması sonucu cehenneme gönderildi.

13316660.jpg

77930579.jpg

38484685.jpg

Ve Cenaze Namazı !

Nasıl bilirdiniz Ey Cemaat ?

wol_error.gif
Resim forum yapısı için küçültülmüştür. Resmin orjinal ölçüleri 990x613
48870339.jpg

10667031.jpg

44653004.jpg

Şüphesiz ki münafıklar, cehennem ateşinin en aşağı tabakasındadırlar. Onlara hiçbir yardımcı da bulamazsın.(4:145)

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah takva daki kardeşlerden razı olsun.İyi paylaşımlarda bulunuyorlar.

Paylaşım için Allah razı olsun kardeşim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
SubhanaAllah bu ne ya.. Şii hayranları, şii sevenleri, vahdetül birlikçiler görsünler neden sert olduğumuzu.

A Çevrimdışı

ANDOLSUN

Üye
İslam-TR Üyesi
İlk kez böyle bir şey gördüm. Şok oldum. Allah(c.c) nasıl biliyorsa öyle yapsın bu sapkınları.

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
yazık.......... ;(

Rabbim akıl fikir verisn..Ne diyelim..

K Çevrimdışı

kaos41

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Çok şaşırdım gerçekten Allah'a havale ediyorum bu nedir yahu

Üst Ana Sayfa Alt