Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

AMERİKA'YI 20 SENE KANDIRAN EL KAİDE AJANI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
AMERİKA'YI 20 SENE KANDIRAN EL KAİDE AJANI

727994751885.jpg

Belgesel, taraflı bir dille yapılmış olsa da, muhtevasında pek çok önemli bilgiyi taşıdığı için 11 Eylül dosyamızda başlı başına bir bölüm halinde yayınlıyoruz.

Beş bölüm halinde yayınladığımız belgesel “Triple Cross, Bin Laden Spy in America” başlığıyla National Geographic Channel tarafından hazırlandı.

Türkiyeli okuyucu için alt yazılı olarak hazırladığımız bu çalışmada, Bin Ladin ve Mısır İslami Cihadı lideri Eymen el Zevahiri hakkında çok sayıda önemli tarihi bilgi verilirken, saldırıların tarihi arka planına gönderme yapılıyor.

Mısır Ordusunda görevliyken, İslamcı fikirleri sebebiyle ordudan ihraç edilen ve sonra Mısır Havayollarında güvenlik işinde çalışmaya başlayan Ali Muhammed’in Amerika’ya uzanan öyküsü adeta bir sinema filmi..

Belgesel boyunca, CIA’da çalışan, FBI ve CIA’yı birbirine karşı istihbaratta kullanmayı başaran, burada öğrendiği bilgileri ve tecrübeyi Afgan-Rus savaşına ve daha sonra, Kenya-Tanzanya saldırılarından 11 Eylül saldırılarına kadar bir dizi eyleme taşıyan Ali Muhammed’in inanılmaz öyküsü, El Kaide Örgütü’nün bilinmeyen yönlerini de ortaya koyuyor.

Usame Bin Ladin’in küçük bir hücre örgütünden, uluslar arası istihbaratı ve siyaseti bilen büyük bir orduyu nasıl kurduğuna dair önemli bilgiler edineceksiniz.

ABDyi 20 Yıl Kandıran El Kaide Ajanı

cross.jpg

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

deli46

Üye
İslam-TR Üyesi
bir video izlemiştim ikiz kulelerın cokusunu yakın cekımden şimdi aradım bulamadım
o video da ıkız kulelere ucak carptıktan sonra binanın ustunden asagıya dogru
patlama oluyordu uskat patlıyordu orası yıkılıyor sonrada alkat patlıyor orası yıkılıyordu
patlıya patlıya bına yıkıldı bu vıdeoyu bulamadım kesın kanıt ıdı ama bulamadım
bu videolar ızledıgım vıdeodan karsılastırdıgımda hepsı kandırmaca o vıdeo da dınamıt ıle bınayı cokerttıler ucak gostermelıktı abd kendını vurdu vıdeoya baktıgımda

zaten ınternette abd lıler patlama sesı oldıklarını soyluyorlar vıdeoda
videoyu bulamadım sıtede verecektım nıyetım oyleydı

ikiz kulelerı vuran kısı bence bu YouTube - 11 eylül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...