Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Amir Abdullah:"Bizleri unutmadığınıza inanmak istiyoruz"

R Çevrimdışı

RaBBaN!

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Çeçenistan'daki Türkiyeli Komutan Abdullah mesajında Türkiye müslümanlarına hitaben 'Bizleri unutmadığınıza inanmak istiyoruz." dedi.Çeçenistan direnişinin başından beri Çeçen halkının ve direnişçilerinin yanlarında olan Türkiyeli Komutan Abdullah göndermiş olduğu mesajında Türkiye müslümanlarına hitaben 'Bizleri unutmadığınıza inanmak istiyoruz." dedi. Abdullah mesajının devamında şunları ifade etti:

"Bizler Rus zulmünün altında, toprakları işgal edilmiş, mazlum Çeçen halkın yanında her zaman olduk ve olmaya devam edeceğiz.. Bizler bu mücadele içersinde bu topraklara çeçen kardeşlerimiz gibi birçok kardeşimizi şehid verdik. En son olarak komutanımız Ebu Hafs'ı da cennete uğurladık. Her şehidin arkasından bizler gördük ki, şehidlerimizin kanı, halkımızın ve mücadelemizin dirilişine vesile oluyor..

Şehid düşen emirlerimiz Abdulhalim, Hattab, Şamil, Ebu Velid ve Ebu Hafs'tan çok şeyler öğrendik... Onlar Allah'tan hep şehid olmayı istiyorlardı ve bu yolda bir an bile tereddüt etmeden canlarını verdiler..Komutanlarımız bize hep şunu söylüyorlardı. Bizler işgalin sona ermesi için çok çalışmalı, onlardan daha çok yorulmalıyız ki Rabbimizin yardımını hak edelim... Bizlere bu yolda ölmek zulüm altında yaşamaktan daha sevimlidir. Kim ki bu yolda şehadete erişirse esas kazanan kurtulan O'dur. Geride kalanlar Allahın yardımıyla zaferin veya şehadetin O na gelmesine kadar gevşemesin mücadeleye devam etsin, Unutmayın ki Allah ta bizlerden bunu istiyor. "Gevşemeyin üzülmeyin eğer gerçekten inanıyorsanız galip gelecek olan sizlersiniz..."

Evet, Müslümanlar... bizler mücadeleye devam ediyoruz. Liderimiz Dokko ve komutanlarımızla bizlerde şehid oluncaya veya zafere erişinceye kadar yorulmadan mücadeleye devam edeceğiz... Sizlerinde bizlerle olduğunuza inanıyor ve bizimle olan herkese selam ediyoruz.

Kardeşlerim! Komutanımız Ebu Enes komutasında doğu cephesinde hareketli bir kış yaşıyoruz.. Kış aylarını seven Rus ordusu bu mevsimde şimdiye kadar hiç bu kadar ağır kayıplar vermemişti diyebiliriz.

Komutanlarımız Ebu Enes,Yasir, Osman Hayrullah ve diğerleri işgal ordusuna Allah'ın izniyle acı verecek sürprizler hazırlıyorlar.. Belkide bu bahar gelmeden sevinçli güzel haberler sizlere ulaşacaktır inşaallah.

Bizleri dua ve yardımlarını unutmayan Türkiye müslümanlarına ve dünya halklarına teşekkür ederiz. Allah sizlerden razı olsun. Diğer Kafkas cephelerinde olduğu gibi kurbanlarınız bizlere ulaştı ve bizler mücahid kardeşlerimizle bunların pek çoğunu şehid ailelerine ulaştırdık. Çünkü bizlerde bu davanın kurbanlarını, şehidlerini ve ailelerini unutamazdık.

Görüntüler sanırım yakın zamanda sizlere ulaşır. Sizlere tekrar selam ederken Allah tan bizleri ve sizleri sevindirecek haberleri, zaferleri yakınlaştırmasını isterim.

Sizleri Allah için seven Kardeşiniz Abdullah"
 
Üst Ana Sayfa Alt