Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru 🔥 Anında Bildirim Almanın Gücü: Push Bildirimlerini Etkinleştirin! 🔥

e.soyler.Tawheed Çevrimdışı

e.soyler.Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm kardeşlerim,

Siteye girince tercihlere tıklayıp "Push Bildirimlerini Etkinleştirme" butonuna tıklayın. Eğer üstteki tik gibi alanlarda yazıyorsa, bu mobilden girenler için olabilir. Bu alanları da tıklayıp bu şekilde sitede konu açıldığında, mesaj geldiğinde ya da herhangi bir bildirim geldiğinde anında Telegram ve WhatsApp gibi bildirim alacaksınız. Bu özellik çok güzel, bilmeyenler için yazmak gereği duydum. Ben çoktandır kullanıyorum, gerekli olur diye siz kardeşlere söylemek istedim.

Ekran görüntüsü 2024-05-22 234930.png

Mobil Kullanıcılar İçin:

Mobilden girenler varsa, "Tercihler" kısmında saklanacak yer gibi görünen tik alanlarını da tıklamanız lazım. Orada "Push Bildirimi" yazacaktır. Bu alanı etkinleştirdiğinizde mobilde de anında bildirim alabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2024-05-22 235003.png

Anında bildirim geliyor! 😊 Sitede uçan kuştan haberim oluyor! Herkesi bu şekilde takip edebiliyorum. Süper! 😄

Bildirim Anında Geliyor! (En fazla 5 dakika sonra )
Dua etmeyi unutmayın..

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt