Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ankarada Derin Hoca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

batuhansa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamınaleyküm arkadaşlar.ben Ankarada derin bir hoca arıyorum.işlerimin yolunda gitmemesi ve bu aralar çok sıkıntıda olduğum için iyi bir hocaya gidip dua almak istiyorum.Bu konuda bana yardımcı olur iseniz gerçekten çok sevinirim.Şimdiden Allah razı olsun.

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kimseyi aramayın kardeş ...bizler sizin için dua etmeye hazırız ...rabbim yardımcınız olsun rabbim hayırlı işlerinizi tez zamanda yoluna koyar inşeAllah

F Çevrimdışı

faili meçhul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
neden allahla aranda bi aracıya mı ihtiyacın var ki??kimin aracılığı kime geçiyor ki..sen halis bir kalple dua et allah dualara icabet edendir.

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah, iman edenlerin velisi (dostu ve destekçisi)dir. Onları karanlıklardan nura çıkarır; inkar edenlerin velileri ise tağut'tur. Onları nurdan karanlıklara çıkarırlar. İşte onlar, ateşin halkıdırlar, onda süresiz kalacaklardır. (Bakara Suresi, 257) ****SEN KENDİN RABBİNE DUA ET KARDEŞ RABBİM BİZE ŞAH DAMARIMIZDAN DAHA YAKIN*****SEN EVLİYASIN UNUTMA EĞER İMAT ETTİYSEN.....İMAN EDEN HERKES EVLİYADIR....ALLAH ONUN DOSTUDUR...YARDIMCISI DESTEKCİSİDİR...O HALEDE SİZDE ALLAHIN DİNİN DESTEKCİLERİ OLUN...ESSELAMUALEYKUM

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaşlar gelen adam belliki zor sıkıntılar yaşıyor üstüne sertimsi mesajlarınızı görünce muhtemelen bu yazılarınızı da bahane edip isyan etmesine vesile olabilecek şeyler.

Konu açan kardeş size özel mesaj atıyorum ankarada tanıdığım güzel bir şeyh var gidip elini öp ve durumu anlat o sana inşAllah yardımcı olacaktır. :)

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
moz-screenshot-14.png
:)

B Çevrimdışı

batuhansa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşim.İnan sanki birisi ayaklarıma yapışmış yürümeme izin vermiyor.Hangi işe el atsam tam olacakken birden elimden gidiyor.Para kazanmayı bırak iş alamaz oldum o yüzden ailemle etrafımdaki dostlarımla aram bozulmaya başladı.Piskolojik olarak çok kötü durumdayım yemin ederim.

Acem Çevrimdışı

Acem

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Hasta olan doktor arar.iyi ediyorsun kardeş bir büyük bulup ondan seni yönlendirmesi adına destek alman çok güzel olur senin için.insanoğlu unutkandır bilen bir kimsenin hatırlatması içindeki güzellikleri keşfetmesine sebep olması gerek.sende kendine boool bol dua et.Allah şah damarımızdan daha yakındır ama bir vesile yol aramak gerek.insanlar Allahla aradaki aracı olayını yanlış anlıyor.bilenle bilmeyen hiç bir olurmu buyurur Allah.sende bir bilene danışacaksın gidipte tapmayacaksınya.şeyh diyince bir büyük bilge olarak düşünebilirsin.Allah yardımcın olsun kardeş.

K Çevrimdışı

kardelen06

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler yeni üye oldum ve bende çok çaresiz bi durumdayım.. kandırıldım hoca olmayan ama kendini öyle tanıtan kişiler tarafından.. ama inanın o kadar zor durumdaydımki.. kısmetim kapalı kesinlikle neye elimi attıysam bende kuruttum.. özellikle evlilikle olan olaylarım hep fiyasko..belki şimdi bi çoğunuz kızacak bana biliyorum ama bende artık bi yuvam olsun istiyorum fakat artık olmayacak gibi görüyorum..artık gerçek hocayı nasıl bulcam ümidim bitti inanın..ne olur eğer ki vicdan sahibi biri okuyupta banada bi tavsiyede bulunursa öyle memnun olurumki.. ankarada oturuyorum.. varmı ne olur Allah rızası için yardım edecek biri

A Çevrimdışı

abdullah11

Guest
kardesler birilerinin dualarıyla falan degılde allah için samimi olarak ve sadece onun rızasını kazanmak amacıyla yapmış oldugunuz HAYIRLI BİR AMELİNİZİ allaha vesile kılarak isteyin. buharide bu şekil istemenin delili vardır ...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
neye ümidiniz bitti anlamadım. ümit kesmek çok yanlış . bi kaç ayet var ağır yazmak istemiyorum. ümit kesilmez.

K Çevrimdışı

kardelen06

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşler cidden içime su serptiniz biriniz demiş ağır yazmak istemiyorum biriniz hastaneleri gezin demiş.. ben herşeyi çok şükür bilen bi insanım.. kimse kimsenin ne olduğunu asla bilemez Rabbimden başka..o yüzden bunları söylerken kalp kırmak yerine yerinde yazmanız daha uygun olurdu.. ben derdimi söyledim sadece belki çok önemsiz gibi geliyo size o sizin görüşünüz.. ama inanın gerçekten üzüldüm böyle güzel bi isme sahip sitede bu şekilde bi karşılama ve yargılama.. tekrar Allah razı olsun sizlerden...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
kardeş derdin ne ? söylemiyosun nerde söyledin ben mi göremedim.
bi ayet mesela bak yusuf 87 de
..... Allahın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Allahın rahmetinden ümidini kesenler kafirler topluluğundan başkaları değildirler.
bi çok ayet var ümit kesme sen. derdini de yaz ben hiç bişey anlamadım

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardesim sizle ilgili yazilan yazilarda size hakaret yada kizma belirtisi olan yazilar yokki sadece tavsiyeler yer aliyor onun disinda her hayirda bir ser her serde bir hayir olabilecegini unutmayin.bastan size olmasi gerektigi gibi gelismeyen olaylarin belkide sizin icin hayirlara vesile olabilecegini unutmayin.siz gerekli amellerini yapin HUSU ICINDE INANARAK UMIDINI YITIRMEDEN KALB ILE UMARAK gece namazlarini kacirmayin fatiha suresinin tefsirlerini cok dikkatlce okuyun lutfen....

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:D
üyeler birbirine karıştı
kardelen sen nerenin derin hocasını arıyosun kardeş:)

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
o da Ankara'da arıyormuş.:)..iyi değil kardelen kardeşim böyle derin hoca falan ..ne istiyorsan kendin kurandan oku inş..içini ferah tut rabbimin tayin ettiği zamanda zaten gerçekleşir kısmet ..selametle...herşeyin hayırlısı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt