Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Avrupa'nın İlk Açık Eşcinsel İmamı!

A Çevrimdışı

Ahmed bin Teymiyye (R.H)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
27320

27321

"KURANDA EŞCİNSELLİĞE ATIFTA BULUNULMAZ" HÂŞÂ.

Hakikaten siz, kadınları bırakıp da şehvetle erkeklere yanaşıyorsunuz. Şüphesiz siz haddi aşmış bir milletsiniz. (ARAF 81)

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Sözkonusu yalnızca tecavüz olsaydı Lut aleyhisselam erkek misafirleri yerine kızlarını tezvic etmeyi teklif etmezdi - Hud 78.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlarin hepsi ayni galiba.. 10 yil once Facebook'tan bir vesileyle bir gay cocukla yazismistim. O da dindar oldugunu ve Lut kavminin; erkeklere tecacuz eden , yol kesen ve imansiz bir kavim oldugunu ve helak nedeninin bu olduguna inandigini diyordu.

Tabi insan ne yasarsa, bir sure sonra ona inaniyor. Bu arkadaslar da, farkinda olmadan seytanin etkisinde kalarak, din ile escinselligi birlestirmeye calisiyorlar.

Ben kinamiyorum escinselligi asla ve bir sinav olduguna inaniyorum. Ancak bu toplum onunde kendini desifre eden ve insanlarin inanclarini da saptiran insanlar, bunun hakkini nasil odeyecek bilemiyorum!!!

K Çevrimdışı

Kerbela Şehidi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kıyamete doğru yaklaşıyoruz herhalde...
Anadolu da hoca denildiği zaman bir durman gerekirdi, bu sebepte öğretmen yada doktorlara hatta Veterinerlere dahi Hoca denilirdi. Hoca bir saygı sıfatıydı.
Müslümanı geçtim, insanlık emaresi gösteren bir varlık buna nasıl tahammül edebilir?

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
"Yok o öyle değil" diyeni gördünmü kıllanıcan bunlar tevil ustasıdır

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi

Müslüman: Eşcinsellik haram
Süslüman: Yok aslında o ayet öyle değil

Müslüman: Tesettür farz
Süslüman: Yok aslında oradaki sizin anladığınız gibi değil

Müslüman: Hırsızın eli kesilir
Süslüman: Yok aslında orası mecaz

Müslüman: Ne yaptın dobloyu sattın mı?
Süslüman: Yok aslında o iş öyle değil
Müslüman: Yanlış anladın bu sefer dini bir mesele değil tevil etmene gerek yok ;)

K Çevrimdışı

Kerbela Şehidi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Müslüman: Eşcinsellik haram
Süslüman: Yok aslında o ayet öyle değil

Müslüman: Tesettür farz
Süslüman: Yok aslında oradaki sizin anladığınız gibi değil

Müslüman: Hırsızın eli kesilir
Süslüman: Yok aslında orası mecaz

Müslüman: Ne yaptın dobloyu sattın mı?
Süslüman: Yok aslında o iş öyle değil
Müslüman: Yanlış anladın bu sefer dini bir mesele değil tevil etmene gerek yok ;)

Bu insanlar neden din sanki 1400 sene evvel değilde 14 saat önce inmiş gibi davranıyorlarki?
Ebubekir Sifil'in sevdiğim bir sözü var: "Hakikatı 14 asır sonra ortaya çıkan şey hak din olamaz" diye.
Şiisinden sünnisine herkes ittifak etmişki eşcinsellik haram, daha ne uzatıyorlar!
Bu dini 14 asırdır kimse doğru anlamamış, bu efendilerin aklına gelen şeyler neden kimsenin aklına gelmemiş... İnsan biraz haddini bilmeli

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
Bu insanlar neden din sanki 1400 sene evvel değilde 14 saat önce inmiş gibi davranıyorlarki?
Ebubekir Sifil'in sevdiğim bir sözü var: "Hakikatı 14 asır sonra ortaya çıkan şey hak din olamaz" diye.
Şiisinden sünnisine herkes ittifak etmişki eşcinsellik haram, daha ne uzatıyorlar!
Sürekli yapıyor yapıyor en son nefsine zor geliyor yanlış olduğunu bile bile yapmak sonra tevile başvuruyor ya da o haramı küçümsüyor Allah muhafaza

K Çevrimdışı

Kerbela Şehidi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sürekli yapıyor yapıyor en son nefsine zor geliyor yanlış olduğunu bile bile yapmak sonra tevile başvuruyor ya da o haramı küçümsüyor Allah muhafaza

Günah söylenmez derler ama: Benimde sürekli yaptığım bazı haramlar olmuş olabilir. Zamanla bu durumu normalleştirdiğimde oldu ama bu normalleştirme sadece vicdan azabının azalması yönündeydi, yaptığım şeyi helal görme değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Ana Sayfa Alt