Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aziz Kutluay'dan 25 tane Dini Sohbet indir

cihad1 Çevrimdışı

cihad1

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum

Cennet Kılıçların Gölgesi Altındadır “Her türlü hamd, sonsuz nîmetler sâhibi olan Allahü teâlâya mahsustur. O, her türlü noksanliktan Münezzehtir.!

Bizi islamla sereflendiren Allah´a (C.C) hamd olsun. O´nun hidayeti olmasaydi, biz dogru yolu bulamazdik. O´na hamd ve sena olsun. O´nu her türlü noksan sifatlardan tenzih ederiz.

Sahadet ederim ki, Rabbim ve ma´budum Allah´tir. (C.C) Sahadet ederim ki, Hazreti Muhammed (s.a.v) Allah´in (C.C) kulu ve Rasuludur

Dosyalari indirirken mutlaka GETRIGHT veya FLASHGET gibi bir download programi kullaniniz. Aksi halde yükleme kesilirse kaldiginiz yerden devam edemezsiniz...

indir
Index of /29/items/Aziz_Kutluay/

“Ey iman edenler! Eğer siz ALLAH’ın dinine yardım ederseniz, O da size yardım eder ve ayaklarınızı kaydırmaz.” (Muhammed Sûresi 7.Âyet)

“De ki: Ben, buna karşı sizden bir ücret değil, ancak Rabbine doğru bir yol tutmayı dileyen kimseler (olmanızı) istiyorum.” (Furkan Sûresi 57.Âyet

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aziz kutluay hocanın sohbetlerini 15-20 yıl önce dinliyordum ama içeriğini ve düşünce yapısını hatırlamıyorum.

Şuan yeni yeni bir iki videosunu dinleyeceğim.Fakat benden öncedinleyip tanıyan varsa hakkında bildiklerini söyleyebilirler mi ?

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sofi olup olmadığını bilmiyorum.Evet urfada bayağı etkin

Üst Ana Sayfa Alt