Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aziz Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hoca

SELAHADDIN-K Çevrimdışı

SELAHADDIN-K

Üye
İslam-TR Üyesi
Aziz Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hoca

aziz-yildirim-cubbeli-ahmet-hoca.jpg

J Çevrimdışı

jihat fisabilillah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben futbolu 2004 samsun-beşiktaş maçından sonra bıraktım ama arada sırf fenerlilere gıcıklık yapabileceğim bir olay olursa geri dönüyorum. :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
İşiniz gücünüz fener düşmanlığı zaten. Hiç fb li yok sitede sanırım

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:) Bende futbolu artık bıraktım eskisi gibi pek gündemime almıyorum baya soğudum ama bazı 'gıcık' fenerlilere takılmakta iyi oluyor hele ki topluca cimbomluların olduğu yerlerde :)

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben izlemiyorum pek, oynamak kadar iyi değil ama oynamayı da beceremiyoruz sorun orda

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
:)
ben futbolu 2004 samsun-beşiktaş maçından sonra bıraktım ama arada sırf fenerlilere gıcıklık yapabileceğim bir olay olursa geri dönüyorum :)

Yanlis hatirlamiyorsam o macta 5 kirmizi kart cikmis ve acik ara farkla 1. olan bjk sezon sonu acik ara farkla geride kalmisdi.

Sizin icin hayirli olmus.

Rabbim diger müslümanlarida bu illetten kurtarsin.

https://www.islam-tr.org/islami-vid...ez-islami-forum-islami-bilgiler-tr-nette.html

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben de eskiden fenerliydim ama artık bıraktım. Şimdi ne zaman fenerli galata saraylı ya da beşiktaşlı birilerini görsem rakipmiş gibi davranırım onları çıldırtırım.

Üst Ana Sayfa Alt