Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bağrimizda Bir Hain

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
bu polis seninde canını,malını koruyor aslanım.Bu şiirimi MAHİR ÇAYAN tarafları sitesinde yayımladım onlar bu kadar kabarmadı.Hem benim günahım veya kusruımu senmi tayinediyorsun:Hüküm ALLAH'A aittir.siz sakıngünaha girmeyin ve Allahtan yaptıklarınız karşılığında cenneti isteyiniz,bunu kesin olarak verilecek biliniz.Bedri bahsederken Hz.Ebubekir ra.unutna ,vücüdnün buyuk olmasını neden istemiş,bir iki ayat hadis alıntılarıyla işi götürmeyin.cidi koy cihazda okur Kur'an zavallılar.
Ben ingiltereye gittiğimde oradaki polisler de koruyor. Kolluk kuvvetlerinin (asker-polis) asli amacı Ülkelerini, rejimlerini korumaktır. Bu sebeble Laik demokratik rejimi şeriatçılar yıkacak olsa laik devletin askeri polisi muslumanlarla savaşmaktadır. Bugün yüzlerce musluman kardeşlerimiz el kaide denilerek sabah namazından önce evlerine baskın yapılarak hapse atılmaktadır! Görev verilse sen gelmeyecek misin?

Ayrıca Hz. Ebubekire (r.anh) iftira atmayı bırak. İslamı Tağuti rejimin Hıyanet işleri Kıldırgaçlarından değil, sahih kaynaklarından öğrenin!

HZ. EBUBEKİR’E (r.a.) ATILAN İFTİRA

https://www.islam-tr.org/tevhid/10500-hz-ebubekir-e-r-a-atilan-iftira.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt