Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Baykal Cübbeli'yi neden aradı?

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yeni Şafak Gazetesi'nden ilginç bir iddia. Deniz Baykal, Cübbeli Ahmet Hoca'yı aslında neden aradı?
3167.jpg

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Çarşaf açılımı ile muhafazakar tabana mesaj veren CHP lideri Deniz Baykal, 3 ay önce kalp damarına stent takılan Cüppeli Ahmet Hoca'yı (Ahmet Mahmut Ünlü) telefonla arayarak 'Geçmiş olsun' dileklerinde bulundu.

Yeni Şafak'ın haberine göre; CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın 3 ay önce kalp damarına stent takılan İsmail Ağa cemaatinin önde gelen isimlerinden Ahmet Mahmut Ünlü'yü (Cüppeli Ahmet Hoca) arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulunduğu ortaya çıktı.

Cemaatlere karşı sert duruşuyla bilinen CHP lideri Deniz Baykal'ın bu jesti "CHP'nin Çarşamba açılımı' açılımı olarak yorumlandı. CHP 29 Mart yerel seçimlerinden önce de çarşaf açılımını gerçekleştirmiş, ancak seçimlerden sonra rafa kaldırmıştı. Baykal, çarşaf ve türbanlı kadınlara parti rozeti takarak, tüm kesimlerin partisi olduklarının mesajını vermişti.
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Çarşaftan sonra Çarşamba açılımı

Deniz Baykal, CHP 29 Mart 2009'da yapılan yerel seçimlerde de partisinin Eyüp ilçe teşkilatında bazı çarşaflı vatandaşların basın önünde partiye katılım töreninde katılmış ve kameralar önünde kadınlara CHP rozeti takmıştı. CHP lideri, Sultanahmet Camii eski imamı Osman Nuri Bedir'i de de yerel seçimlerde AK Parti'nin kalelerinden Sultanbeyli İlçesi'nde belediye başkan adayı olarak gösterilmişti.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
maksat cübbeli'yi gündemden düşürmemek:)yoksa iddia tutucak gibi değil...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
cüppeli cüppeli...başka haber mi kalmadı :yale sen diyorsun gündemden düşmesin...ee sen de aynı şeyi yaptın :kafaçakma

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
maksat gündemden düşmesin derken zaten onu kastetmiştim.benim gündemimden düşmüyo.haber bol,ben özellikle seçiyorum cübbeliyi.ha siz başka haber istiyosanız haber sitelerinden yararlanın derim:)