Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ben Bir Güzel Gördüm Kardeşim

C Çevrimdışı

CihadTV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
بسم الله الرحمن الرحيم

CihadTv.Com
Sunar

">>Ben Bir Güzel Gördüm Kardeşim!<< "

birguzel.jpg

Link
58,2 MB WMV
http://ia600605.us.archive.org/5/items/omersehadet1/benbirguzelgordum.wmv

7580

Ben Bir Güzel Gördüm Karde?im - ?ehid Ebu Muhammed Ömer Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
YOUTUBE

Dualarınızda Bizleride Unutmayın
CihadTv.Com'daki Kardeşleriniz

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah Ebu Muhammed'den razı olsun. Tam bir tevhid abidesi. Tam bir teslimiyet. Allah onu yana yana tutuştuğu şehadetle inşAllah şehidlikle lutüflandırdı. Allah cc onu çok sevdiği hurileriyle beraber firdevsine alsın. Allah cc bu ümmete daha güzel ebu muhammedler daha samimi daha güçlü ebu muhammedler nasip etsin. Allah cc şehadetini kabul etsin.

Ellerin dert görmesin CihadTV, Allah razı olsun.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
yaw ahi RABBİM bu paylaşımından dolayını seni rahmeti ile kuşatsın

Vallahi Şehid Muhammed Ömer abi gibi şehadete aşık olmuş onun için yanıp tutuşan birini görmedim.Bir müslüman bu kadar mı mutlu olur VALLAHİ gıpta edilecek bir durum.

Bu ümmetin aşıkları AMELEİ İSTİŞADE EYLEMİ yapan Şehidlerimizdir....

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
yaw ahi RABBİM bu paylaşımından dolayını seni rahmeti ile kuşatsın

Vallahi Şehid Muhammed Ömer abi gibi şehadete aşık olmuş onun için yanıp tutuşan birini görmedim.Bir müslüman bu kadar mı mutlu olur VALLAHİ gıpta edilecek bir durum.

Bu ümmetin aşıkları AMELEİ İSTİŞADE EYLEMİ yapan Şehidlerimizdir....

iman meselesi ahi.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
“Biz, kâfirlerin dünyayı sevdiğinden daha çok ölümü severiz”

Şehid kardeşimizin şehadet ve cennet arzusu o kadar çok , bu konudaki samimiyeti ise hal ve hareketlerine , konuşmalarından bile belli olmaktadır. Rabbim amelini makbul , makamını cennet kabul buyursun. Amin

S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler Ebu Muhammed Ömerin albümlerinin ismimini yazarmisiniz? link verseydiniz daha iyi olurdu.
Bir sorum daha-videoda Ebu Muhammedin okuduğü neşid hangi albümde.:teşekkür:islam-tr:

S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
Videoda okuduğu neşid en sonuncusu...
10- Sevgiliye Şehadet Aşkı
http://ia600603.us.archive.org/5/ite...ehadetAski.mp3[/QUOT

CihadTv kardesh seni cok yordum:( .Allah razi olsun
KARDESH EGER Ebu Muhammed Omerin diger Albumlerinide biliyorsansa onlarin adini yaz, ben kendim internetden bulurum.
Kardesh Ogul Ébu Omer ´den O?ul ne?idi Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle neshidi archive.org da varmi direk indire biliyim ve ya bashqa bir link varmi indirmek icin.Ve birde axi bu Yeni Ne?id Albümü: linkde Le iİlehe İllellah albümu var.bu albumdeki neshidleri okuyan kim,? albümdeki 2-ci neşid Oğul neşididir.bunu da Ebu Muhammed Ömerokuyor?Onun kendi sesimi?
:teşekkür

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ebu Muhammed ömer'in tüm videoları bir başlığa toplayalım :

420

S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Muhammed Omerin el-Kital albumunden bashqa albumu varmi?
baska neshideleri varmi?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
El kıtal albümü var 2005'te mucadele.com da yayınlanmıştı. Birkaç da ayrı neşidi var bu şekilde zaten yayılıyor. Şuan için başka siteler dahil bulamazsınız.

Ö Çevrimdışı

Ömer Hattab

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ne güzel neşidmiş ALLAH razı olsun. Allah kardeşimizin şehadetini kabul etsin. İnşallah ALLAH nasip eder bana böyle şehit olmaya.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bugün senin gibi bir güzel görmedim

Ebu Muhammed Ömer abi kim bilir şimdi hangi güzellerle birliktesin orda

Lailaheillallah

Üst Ana Sayfa Alt