Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bilgisayara Dalıp Namazı Kılmayan Genç (kısa Film)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

Göz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Komik. Bu adam gazeteye dalıp namaz kılmasa ölmeyecek miydi? Ya da birşeye dalıp namaz kılmayan her insan ölüyor mu bu şekilde? Namaz kılan insanlar bilgisayar başında kalp krizi geçiremiyor mu? Nedir yani?

H Çevrimdışı

hasal111

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
GÖZ KARDEŞİM BU ADAMIN ÖLMESİ BİLGİSAYARLA ALAKALI DEĞİL ZATEN ECEL!!! ANCAK ASIL KONU KILMADIĞIN VE KAZADA EDEMEDEN SON NEFESİNİ VERDİĞİN NAMAZIN HESABINI NASIL VERECEĞİNDİR.

G Çevrimdışı

Göz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ben videodan bahsetmiştim. Gayet saçma ve gereksiz bir video olmuş çünkü ben zaten o videoda neyi görmek istersem onu görürüm herkes gibi. Objektif baktığında hiçbirşey göstermeyen bir video. Namazını kılmayıp bilgisayar başında ölen bir genç. Namaz kılıp bilgisayar başında ölenler de var. Eğer videonun sonunda namaz kılmadığı için bir cezaya tabii tutulduğunu gösteren şeyler olsaydı benim de eleştirecek birşeyim olmazdı elbette.

F Çevrimdışı

ferityasa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşlerim bencede bu biraz abes kaçmış butür görüntülere hiç gerek yok herkese selam eder allahın selameti üzerinize olsun

A Çevrimdışı

azranur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardesim bunda anlatmak istedikleri sey bilgisayarin basina oturanlar olùyor deil burdaki konu namazini vaktinde kilmayan ve namazini eda edemeden olen bir genc anlatiliyo niye anlamamakta bu kadar direndiginizi merak ettim dogrusu ayrica ecelin nerde ne zaman gelecegi belli olmaz

S Çevrimdışı

su perim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Azranur kardeş mj. alınmıştır... Rabbim cümlenize salih birer ömür, salih birer amel nasibetsin...

S Çevrimdışı

SonOsmanlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
YA CENK DASLAR burda vezrlen mesaj hani birazdaha birazdaha dyip ama bilgisayar ama baska seylrle nmazlarini gecirenleredir... tabii anlayana sivri sinek meselesi!

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
ya evet bencede kardeş bi video yollamış yolladığına yollicağına pişman olmuş...insan bi saol der güzel der tamam niye üsteliyosunuz...saol kardeşim güzel bi çalışma paylaşımın için saol..... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt