Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bin Ladin'i Lanetlediniz Ama Yaranamadınız!

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
images

Usame bin Ladin'in öldürülmesinin ardından Amerikalılar sevinç gösterileri yaparken, Başta Cumhurbaşka'ı Abdullah Gül olmak üzere Türk yetkilileri memnuniyetlerini bildirmişlerdi. Fakat Yüce Allah'ın buyurduğu gibi tamamen onlardan olmadıkça, ne kadar yaranmaya çalışırsanız çalışın onlar sizden razı olmayacaklardır. ABD'de İsrail'e yakınlığı ile bilinen AFDI ( American Freedom Defense İnitiative) İslama ve Şeriata karşı mücadele kampanyasında Başbakan Erdoğan'ın fotoğraflarını kullandı. Usame bin Ladin'in fotoğraflarıda aynı kampanya içinde kullanılıyor.

OTOBÜSLERDE ERDOĞAN AFİŞİ
Çirkin kampanyasının startını veren AFDI, Erdoğan'ın "Medeniyetler İttifakı" konferansında konuşması üzerine bu kararı aldığını açıklamıştı. AFDI'nın hazırladığı afişlerle otobüsler giydirildi. Erdoğan'lı afişlerle donatılan otobüsler ABD sokaklarında dolaşmaya başladı.

AFİŞLERDE USEMA BİN LADİN DE VAR
Örgütün hazırladığı kampanya afişlerinde bazı Filistinli militanların, El Kaide Lideri Usame Bin Ladin'in, ABD'de Fort Hood Askeri Üssü'nde 13 kişiyi öldürmek suçlamasıyla yargılanan Nidal Malik Hasan'ın ve Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafları yer aldı.

ERDOĞAN AFİŞİNDE NE YAZIYOR
Erdoğan'ın posterinde, ünlü Siirt Mitingi'nde Ziya Gökalp'in şiirden altıntı yaptığı "Camiler kışla, Minareler süngü, Kubbeler miğfer, Müminler askerimizdir.." sözlerinden sonra, "Onun cihadı bu, ya sizinki?" cümlesi yer alıyor.

GÜL: 'MEMNUNİYETLE KARŞILIYORUM' DEMİŞTİ
El Kaide Lideri Ladin öldürüldü, siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Amerikan yönetimiyle bu konuda temasınız oldu mu?'' sorusu üzerine, Gül, ''Bu şunu gösteriyor; teröristler ve terör örgütlerinin başlarının sonu, eninde sonunda canlı veya cansız şekilde ele geçirilmektir. Dünyanın en tehlikeli ve sofistike bu anlamda terör örgütünün başının da bu şekilde ele geçirilmiş olması, herkese ibret vesilesi olmalı. Büyük memnuniyetle karşılıyorum'' diye konuşmuştu. Fakat Yahudilerin gözünde Bin Ladin ve Tayyip Erdoğan aynı kefeye konmuş oldu.

vahdethaber

H Çevrimdışı

Hattab571

Üye
İslam-TR Üyesi
Ne kadar izzeti onların yanında arasalarda Allah yine onları rezil rüsva ediyor.... insanın gözü kuran ve sünnnete kör olunca böyle sonuçlar ortaya çıkıyor. geçenlerde bir haber okumuştum abd suudi arabistanla ortak tatbikat yapıyorlardı.bu abd başkanı bush 11 eylül ardından yaptığı konuşmada bu insanlar ortadoğuda kan dökücü ( tam lafızlar aklımda değil) bütün dünyayı egemen almaya çalışan ŞERİAT diye bir şey kurmaya çalışıyor diyor. ve bakıyorum suud şeriatı uyguluyorum(yanlışsam düzeltin) diyor. bu nasıl bir çelişki... izzet (güç, onur ve üstünlük) Allah'ın, O'nun Resûlü'nün ve mü'minlerindir. Ancak münafıklar bilmiyorlar ..... Onlar, mü'minleri bırakıp kafirleri dostlar (veliler) edinirler. 'Kuvvet ve onuru (izzeti)' onların yanında mı arıyorlar? Şüphesiz, 'bütün kuvvet ve onur,' Allah'ındır.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar amerikan kuklaları.Yani istedikleri kadar bunlarla alay etsinler yine de davalarından dönmezler.Davaları müslümanlığı yok etmek bunların.Hocaları feto olunca gülünç bir duruma düşüyorlar.Örneğin fetonun hristiyanlar da cennete girecek sözü.Bunlar yeni bir din oluşturmaya çalışıyorlar.Bunların eşleri ve cemaatindeki insanların eşleri güya başörtüsü takıyor altına sıktırmalı pantolon giyiyorlar.Yani bunlara ne desen boş.Gün gelecek ölümü tadacaklar inşallah o zaman yüce Allah cezalarını verecek inşallah.

Üst Ana Sayfa Alt