Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir adam vardı canı sıkılan canı sıkılan islam-tr geldi sıkıntı gitti....

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Bir adam vardı canı sıkılan canı sıkılan islam-tr geldi sıkıntı gitti.... :yale :yale :yale

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
Allah aklınızı b aşınıza devşirsin inş. :) hoşgelmişsiniz inş memnun olduk selametle ferahetle sitemizde buluşmakl üzre. s.a.

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
haci ben yeni gördüm bayadıor biraz yogunluk vardı üzerimde ondan takip edemedim sende vurma yüzümüze :)

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:muhaha :muhaha :muhaha :muhaha hoş gelmiş hoş gelmiş
uksimu ' Alıntı:
Allah aklınızı b aşınıza devşirsin inş. :) hoşgelmişsiniz inş memnun olduk selametle ferahetle sitemizde buluşmakl üzre. s.a.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:hahahaa :hahahaa :hahahaa

islam-tr ye gelenın sıkıntısı gıtmes olurmu cannnn...

:yale :yale :yale

Rabbim ummetı Muhammedın sıkıntılarını gıdersın ınşAllah...

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
:hahahaa :hahahaa :hahahaa

islam-tr ye gelenın sıkıntısı gıtmes olurmu cannnn...

:yale :yale :yale

Rabbim ummetı Muhammedın sıkıntılarını gıdersın ınşAllah...
Amin İNş. yaw turkcellin sloganınıu değiştirtmi buna ben müzikte yapıcam bir adam vardı canı sıkılan canı sıkılan islam-tr geldi sıkıntı gitti sıkıntı gitti taptatap
bir bacımız vardı canı sıkılan canı sıkılan islam-tr geldi sıkıntı gitti tatatp :yale

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aynen kardeşim aynen...islam tr da huzur geldı çok şükür...Rabbim emeği gecenlerden razı olsun bınlerce kez...çok şey oğrendım Rabbım hepinizden razı olsun ınşAllah.ve evet oğrendıklerımı uygulamayada çalışıroum...ve evet bılmedıklerım vardı halada var sızler sayesınde oğrenıorum...en azından içimdekı Rabbımın bana verdığı o duyguyu burdakı tum konuları okurken o huzur bana yetıo ınşAllah...Rabbım ılmımızı bılgılerımızı artırsın ınşAllah...

KALBINIZIN SAHIBINE EMANETSINIZ...

S Çevrimdışı

sare88

Üye
İslam-TR Üyesi
HOŞ GELDİN BENİ GÜLDÜRDÜN KARDEŞİİM ALLAH RAZI OLSUN KONU BAŞLIĞIN MUHTEŞEM. :güller

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
olaya el koyan asker kız nerelerdeydın sen yafff :hahahaa :hahahaa özlettın kendını

HOŞGELDİN ASKER KIZ

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
:yale bk ya bide biz varlığını fark etmiştik diyolar bn yaklaşık iki ay kadar önce sitenize kydolmuş fakat fark edilememiş bir üyeyim neyse artık tanışmış olduk canı sıkılan bir kardeş olarak hatırlansak yine yeter :güldüm

Üst Ana Sayfa Alt