Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

bir bayanın, facebookta bir erkeği tavlamaya çalışması...

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bir bayanın, facebookta bir erkeği tavlamaya çalışması...

şaka değil GERÇEK....

bu olay bugün yaşanmıştır. bayanların durumunu anlatan vahim acı bir olay....

Zinaya yaklaşmayın. Muhakkak ki o, azgınlıktır. Ve yol olarak da kötüdür.

İSRÂ - 32

Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Selamun aleykum hayırlı sabahlar hayırlı cumalar beni hatırladınızmi bilmiyorum ama sizinle birşey konuşmak istiyorum sabah namazından sonra yatmadım bu konuyu düşünüyorum

08:55
(ERKEK ŞAHIS)
aleykumselam buyrun kardeşim?

09:13
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Çok utanıyorum çekiniyorum ilk defa böyle birşey yapıcam lütfen şimdiden özür diliyorum gözlerim dolu dolu yazıyorum mesajı Allah için yazdıklarım aramızda kalsın

09:15
(ERKEK ŞAHIS)

yapma kardeş o zaman. yapıcağın şey Allah ve Rasulu razı değilse Allah aşkına yapma. nefsinin seni ele geçirmesine izin verme. bu kadar basit olma. sen MÜSLÜMANSIN. kalk ayağa al abdestini ve vazgeç nefsinin istek ve arzularından ALLAHA SIĞIN DUA ET. AMA ŞEYTANA UYARAK HAYIRLI BİR İŞ YAPAMAZSIN. ALLAH YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM.

09:19
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Hayır yanlış anladınız lütfen ben bu kadr dinine uyan edepli bi erkek tanımadım görmedim gel sevgilim ol günah isleyelm demiyorum şeytana uyacak birşey yapmıyorum sadece Rabbimin ve resulunun razı olacağı şekilde sizin gibi yoldaşm olmasını isterim ben hafızlık okuyorum kimsem yok yanımda beni anlayan tek başıma mücadele ediyorum Allahıma yalvarıyorum hergün bari bana maddi manevi destek olacak yoldaş gönder diye 2gün sonra siz çıktınız karşıma

09:21
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Vallahi billahi derdim günah işlemek zina işlemek aşk meşk değil benim aşkım var zaten Rabbim benim aşkım çok isteyen oldu kiminde namaz yoktu kiminde ahlak ama sizde ikiside var bi kızın böyle birşey yapması kötü birşey değil nefsani olmadıkça ama ilk defa böyle birşey yapıyorum ağlaya ağlaya yazıyorum

09:23
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Mesaj çok uzundu 3e bölündü siz yukarıdaki mesajlara bakarsınız nolur bana basit düşük kötü gözle bakmayın lütfen bu kadr basit olma yazınizi gördüm gözyaşlarım nasıl akıyor

09:26
(ERKEK ŞAHIS)

İNAN bu kardeşin sana yardımcı olamaz. haklıda olsanız ben bunu kendime yakıştıramam. Allah ta Rasulude bu durumdan razı olmazdı. lütfen kardeşim. Rabbim sana daha hayırlı yollar gösterecektir.

09:30
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Allah ve resulunun razı olmayacağı ne yaptım gel sevgili olalım gezelim dolaşalımmi dedim zina isleyelmmi dedim O'nun razı olacağı şekilde dedim zerre kadr nefsani birşey yok düşüncemde

09:31
(ERKEK ŞAHIS)

kardeş sen bana güvendin eyvallahta ben sana nasıl neyine güvenicem?

09:36
(ERKEK ŞAHIS)

size güvenmemi beklemiyorsunuz herhalde.
eşim olucak insan siz değilsiniz. olamazsınızda bu kadar basitleşmedim daha.
ayıb denen birşey var. hangi hakla bu talepte bulunuyorsunuz? haya duygularınız karman çorman olmuş kontrol etmenizde fayda var. güvenilicek elle tutulur gözle görülür neyiniz var?
facebooktasınız aşk meşk sayfasında yöneticisiniz sahte bir profiliniz var önünüze gelen her bayanı eklemişsiniz akplisiniz (tağutu destekleyenlerle asla aynı safta olmadım olmicağımda) ve daha bilmediğim niceleri. zerre samimi olduğunuza inanmıyorum.

09:37
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Bilmiyorum güvenmen için ne istiyorsan söyleyebilirsin benim derdim dünya değil beni tanıyanlar bilir millet çeyiz derdinde ben ilim ben sadece O'nun aşkıyla yanmak için yanıma yoldaş istiyorm onunla elele tavaf yapayım ravzaya gideyim onunla sidretül müntehaya çıkayım ne ev ne araba ne lüks eşyalar hiçbiri umrumda değil

09:37
(ERKEK ŞAHIS)

piyasadaki bayanlar gibi elinden telefonu düşmeyen kızlardan farkınız nedir?

09:41
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Aşk dediğin Efendimizin hz aişeye olan kördüğüm aşkından aldığım isimli dini sayfa profil sahte değil bağcılarda oturuyorum adım sümeyye hayasizlik dediğin Rabbimin rızası doğrultusunda ilk defa bi erkeğe güvenip böyle samimice içimi dökmekse eyvallah haya kalmamıştır Rabbim şahitki asla kötü niyet yok ama inanmıyrşnz birşy diyemm artk aptallk bende ışte bu kadr iyi niyetli olma derlr hep ama yinede oluyorm ilk defa birini tanımadğm halde güvendm kalbim ısndı

09:44
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

elimden telefonun düşmediğini kim uyduruyor ben gün boyu ezbere çalışıyorum facede Efendimiz için hatim salavat tevhid gibi şeyler topluyorum dersten dinlendiğim vakitte giriyorum alan varmi yokmu diye kontrol edip çıkıyorum asla namussuzluk yapmadım kimseye güvenip zina işlemedim kötü niyetli hiçbirşeye kalkışmadım

09:45
(ERKEK ŞAHIS)

sen ısındın diye ben ısınmak zorunda mıyım? senin duyguların varda biz neyiz? GÜVENMİYORUM TABİKİ. 3-5 GÜZEL LAFA KANICAK KADAR BASİT OLSAYDIM DURDUĞUM YER BU OLMAZDI. ŞEYTANIN TATLI SÖZLERİNE KANMAM ALLAHIN İZNİ İLE. İLK DEFA OLMASI ONU MEŞRU KILMAZ. YALNIŞ YALNIŞTIR. İLK DEFADA OLSA. YABANCI BİR ERKEK VE BU ERKEK SAPIK BİLE OLABİLİR 3-5 YAZAN YAZILARINA MI PROFİLİNE Mİ? UYANIK OLUN AZCIK. DUA EDİN BANA DENK GELDİNİZ BU ŞEKİLDEİNSANLARI KANDIRANLARDAN HABERİNİZ YOK BELLİ Kİ. NİYETİNİN İYİ OLMASI YAPTIĞIN AMELİ İYİ YAPMAZ. SENİN NİYETİN İYİ AMA YALNIŞ YERDE İYİ ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORSUN.

09:51
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Ben kötü birşey yapmadım kötü niyetli çok kişi çıktı hep engelledim inanmadım ama sizin onlardan olmadığınızı biliyorum hislerim hiçbir zaman beni yanıltmadı tamam ısınmayn özür diliyorum ama bana basit demeyin basit olacak birşey yapmadım namusumu kirletmedim herkes örtüme itici gözle bakarken ben gururla yürüdüm hep Allaha sığındım Allahtan istedim ben faniye aşk falan hissetmiyorum ben faniden geceli çok oldu namusumu şerefimi düşürmedm basit değilim

09:53
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Uzun mesaji göndermiyor ondan ikiye bölüyorum Bana kötü gözle basit gözüyle bakmayın hakka girersiniz hiçbir zaman kötü birşey yapmadım istesem nefsime uyar çok şey yapardım ama yapmadım kalbimde Rabbimin aşkı varken yapmam tamam tekrar özür diliyorum ama şunu soyleyeyim en büyük yemini ediyorum Rabbim şahit ki kötü niyetle kötü maksatla yapmadım

09:54
(ERKEK ŞAHIS)

tamam kardeş kötü niyetlide değilsin basitte değilsin. var sen öyle kal. Allah yardımcın olsun.

09:56
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Dindarda olsa kimseye güvenmiyorum artk selametle

09:58
(ERKEK ŞAHIS)

valla kardeş ister güven ister güvenme ama bilgin olsun benim evleneceğim insan facebooktan olmamalı. yarın kızımda burdan bir erkek bulursa buna dayanamam. sen anlamazsın. ben namusumu facebookta tanımadığım birine emanet edemem. siz edebilirsiniz. selametle.

10:02
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

ne demek sen anlamazsin ben namussuzlukmu yaptım burada terbiyesizlik yapmayın adam yerine koydum haddi asmayın inşallah buradan birini bulursunuz size duam budur o zaman görürsünüz kınamak neymiş namussuzluk yapmadığın sürece karşındaki namuslu olduğu sürece Rabbimin rızası olduğu sürece hiçbir sakıncası yok neyse iyiki böyle birşey yapmışım ıslam aşkı diye yanan insan başkalarını küçük görüyr yazık

10:04
(ERKEK ŞAHIS)

köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı... gerçek yüzün ufak ufak çıkıyor meydana.

10:04
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Ayrıca bana kardeş demeyin insanları küçük gören biriyle kardeş bile olmam kalbiniz fesat kötülük düşünüyor sadece ne haliniz varsa görün beni namussuz basit gördünüz hakkıma girdiniz helal etmiyorum bu akıttığınız gözyaşlarını vicdanınız varsa sizlar zaten artk engelliyorum sizi merak etmeyin selametle

10:05
Hak Aşığı(BAYAN ŞAHIS)

Gerçek yüzüm belli ama sizinki belirsiz saklı köpek sizsınız diycem o bile olamazsiniz Rabbime havale ettim sizi.

not : Facebook'ta bir sayfadan alınmıştır.

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Malesef tağuti düzen,kendini Allaha teslim etmiş kızlarımızı gayri islamı yöntemlere itiyor.Bunun suçunu sadece bu şekilde düşünen kızlarımıza değil,asıl sistemin tuzaklarını hazırlayan,onların hakiki müslüman olanlar ile evlenmesinde bir engel olan küfür düzene de yüklemek gerek.Bu konuda hem müslüman akidesine sahip erkekler,hem de kızlar büyük bir boşluk ve yalnızlık içerisine itilmektedir.Bu nedenle evlilik yaşı 30-40 lara kadar çıkmış,sevgili ve flört edinme usulü geçerli bir yöntem haline getirtilmiştir.İmanı elde tutma bir ateş ve kor haline dönüşmüştür.

mehmed cihad Çevrimdışı

mehmed cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
"aşık"mış işte gardaş. niyeti baştan belliymiş..

Yaklaşmayın (17/32) uzak durun.

Ben bayanları "ekleyen" erkekleri, erkekleri "ekleyen" bayanları anlamakta güçlük çekiyorum...

21Subat Çevrimdışı

21Subat

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allahın laneti facebook,twitter vb paylaşım yerlerinde islam,tevhid adına konuşan sanal zina yapan,zinacı kadınlarla zinacı erkeklerin üzerine olsun.Bu facebooktaki zinacı münafıklar yüzünden insanlar tevhid ehlini ayıplar oldu.

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi bunlar uçmuş ya.

Hem Facede birini bulacan Onunla Ciddi düşünecen.
Hem de Karşı taraftaki kişi buna tebliğ edecek !!!

Bu neyin kafası arkdaşlar.Sanal hayat diye buna derim :)

Üst Ana Sayfa Alt