Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

bir ezgi arıyorum, lütfen yardım edin

R Çevrimdışı

ruyanur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a

kardeşlerim, aradığım ezginin ,hatırladığım kadarı ile sözlerini yazayım, kim okudu onuda bilmiyorum, eğer bilen ve elinde bulunan bir kardeşim varsa, bir zahmet link lesin ve pm ile bana birdirsin.

şimdiden allah razı olsun.

sübutumuz oldu tamam
elde silah kalpte iman
alnı secdede komutan
rüzgar bulacak sancaklar

birimiz yeteriz bine
tekrar ayaktayız gene
beyaz köşkten çin içine
dört bir yana seferler var

istemeyiz doğu batı
gelsin islam hakikati
biter küfrün saltanatı
sayılıdır dakikalar

diye devam ediyor, aklımda kalan bu kadar

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Rucane belki biliyodur...bende akşama bakarım..inş. buluruz...

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben ilk defa duyuyorum :)
merak ettim simdi... kimde varsa eklesin bakalim nasilmis bu ezgi..

selametle

F.Osman Çevrimdışı

F.Osman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Peki şunu bulabilir misiniz?
''Bir seher vaktinde bir tekbir sesiyle doğ islam güneşi üstümüze...'' diye devam eden bir ezgi, ne yaptıysam bulamadım. Bulursanız memnun olurum... Selametle...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
s.a

kardeşlerim, aradığım ezginin ,hatırladığım kadarı ile sözlerini yazayım, kim okudu onuda bilmiyorum, eğer bilen ve elinde bulunan bir kardeşim varsa, bir zahmet link lesin ve pm ile bana birdirsin.

şimdiden allah razı olsun.

sübutumuz oldu tamam
elde silah kalpte iman
alnı secdede komutan
rüzgar bulacak sancaklar

birimiz yeteriz bine
tekrar ayaktayız gene
beyaz köşkten çin içine
dört bir yana seferler var

istemeyiz doğu batı
gelsin islam hakikati
biter küfrün saltanatı
sayılıdır dakikalar

diye devam ediyor, aklımda kalan bu kadar

a.s. baci bu siir mi? nesit mi? bilgilendirirsen daha kolay bulabiliriz kanatindeyim

F.Osman Çevrimdışı

F.Osman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Eyvallah kardeş fakat bunun farklı bir tarzı vardı. Söyleyen kişiyi tam olarak bilmediğim için bulamadım ama ses Grup Genç'inkine benziyordu. Bu verdiğin de güzel de, insanın ilk dinlediği daha iyi geliyor. Tabii yine de teşekkürü bir borç bilirim. Eğer dediğimi bulup verebilirsen ne mutlu bana... Selametle...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Eyvallah kardeş fakat bunun farklı bir tarzı vardı. Söyleyen kişiyi tam olarak bilmediğim için bulamadım ama ses Grup Genç'inkine benziyordu. Bu verdiğin de güzel de, insanın ilk dinlediği daha iyi geliyor. Tabii yine de teşekkürü bir borç bilirim. Eğer dediğimi bulup verebilirsen ne mutlu bana... Selametle...

hocam kardavinin yüklediginden baska bulamadim ben. kimin söyledigini hatirlamiyormusunuz? bir isim?
ve calgilimiydi calgisizmiydi? biraz yardimci olursaniz ins yine bakariz

s.a.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bana tesekür etmenize gerek yok irem kardesimiz buldu bizde sadece linki bullup size vermek kaldi.. ALLAH ondan razi olsun...

sizinde sayenizde yeni bir ezgi dinledik

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bana tesekür etmenize gerek yok irem kardesimiz buldu bizde sadece linki bullup size vermek kaldi.. ALLAH ondan razi olsun...

sizinde sayenizde yeni bir ezgi dinledik

kardavi hocam Rabbim senden razi olsun, biz senin sayende indirdik.
forumun birinde tesadüfen buldum. ama bu degilmis :)
saz var ama yinede guzel.
ins. kardesin istediginide bulabiliriz.

F.Osman Çevrimdışı

F.Osman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Öncelikle ilgilendiğiniz için gerçekten ama gerçekten çok teşekkür ederim. Aradığım ezgi bir videoda geçiyor. Videonun adı ''Bizi kurtarmaya gelmişlerdi.'' Söyleyen de M.Ali Oğuz diye biri. Video süper mp3'e çevirmek isterdim fakat video bir şiir videosu var. Fakat ben sadece ezgiyi istiyorum. Neyse Saadet ve Selametle kalın...

Üst Ana Sayfa Alt