Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Boykot Zamanı

I Çevrimdışı

icveat

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ESSELAMUN ALEYKÜM CÜMLE EHLİ İMAN VE EHLİ VİCDAN SAHİBİ OLAN KARDEŞLER...
SEN: marka takıntısı olan insan, eğer "olmayacaksan bi gün toprak" devam et markalara iyi bak;
amma " olacaksan bi gün toprak" unutma sana da sorulacak hesab,sıkdın mı? müslüman kardeşine kurşun diye:İşde sende şimdiden vereceğin cevabı hazırlamaya bak. Sözüm markaya rağbet edenleridir!!!!!!!!!!! A.E.O selam ve dua ile..........

I Çevrimdışı

icveat

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
haaaaaa unuttum :...
şu yukarıda görülen evlad, hani şu vurulmuş olan:
şayet o senin evladın olsaydı, çok merak ettim
"hangi markadan biçerdin KEFENİNİ "
(bu arada o bebenin resmi bi önce ki sayfa da kaldı,
bakıver bi zahmet ama ibret alan gözlerle olsun inş.)

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum verahmetullah
kuranı kerımde br ayetı kerımede de (ne yazık ki hangısı old.nu hatırlayamıyorum) kafirleri hiçbir şekılde desteklememız onlara hiçbir katkımızın bulunmaması emrıdılıyor.ki biz bu ürünlerı alarak onlara en büyük destegi yapmıs oluyoruz ve sonuçları da ne yazık ki ortada.ıns bu gerçegi müslüman kardeslerımızın basına gelenler bızım de basımıza gelmeden önce anlarız...

H Çevrimdışı

hasbihal

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
merhabalar arkadaşlar bu konuda titiz davranan arkadaşlardan ALLAH razı olsun.kimse o görüntüleri es geçmesin lütfen...bugün onlara yarın bize olmayacağını kim bilir.ama ne yazıkki o mağazalar dolup taşıyor kaliteliymiş vs vs vs.. lütfen biraz araştıralım göreceksiniz ki evinize giren reklamların çoğu onlara ait...nefsinizin isteklerinden fedakarlık yapmak çok mu zor?

M Çevrimdışı

mikaco16

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah! cok şükür ki bu ürünlerin %98 ini kullanmıyoruz ama % 2lik kısmı ise evde ki beyaz eşşalarımız onlarıda alalı 4-5 sene oluyor bu olaylardan sonra o markalardan alış verişide kestik ve bu saydığınız markaların kalitesinde hatta daha yüksek kalitede mallar türkiyedede üretiliyor ve biz bu tip türk ürünlerini kullanmaya devam edeceğiz
allahın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun

A Çevrimdışı

akifturker

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH (c.c) GEREKEN CEVABI MÜSLÜMANLAR ARACILIĞIYLA TÜM YAHUDİLERE VE EMSALLERİNE VERECEKTİR.
FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİM ALINLARININ AKIYLA ÇIKACAKLAR TÜM MÜSLÜMANLAR ALINLARININ AKIYLA ÇIKACAKLAR...

A Çevrimdışı

akifturker

Üye
İslam-TR Üyesi
sevim ' Alıntı:
esselamu aleykum verahmetullah
kuranı kerımde br ayetı kerımede de (ne yazık ki hangısı old.nu hatırlayamıyorum) kafirleri hiçbir şekılde desteklememız onlara hiçbir katkımızın bulunmaması emrıdılıyor.ki biz bu ürünlerı alarak onlara en büyük destegi yapmıs oluyoruz ve sonuçları da ne yazık ki ortada.ıns bu gerçegi müslüman kardeslerımızın basına gelenler bızım de basımıza gelmeden önce anlarız...

KÖTÜLÜĞE KARŞI İYİLİK ETMEK YİĞİTİN HARCIDIR HERKESİN HARCI DEĞİL...PEYGAMBER EFENDİMİZE ZAMANINDA NE EZİYETLER EDİLMİŞTİR VE HİÇBİR PEYGAMBERE EFENDİMİZE EZİYET EDİLDİĞİ KADAR EDİLMEMİŞTİR..
KONUYA GELİNCE KONU HAKSIZLIK OLDUĞU ZAMAN PEYGAMBER EFENDİMİZ HAKSIZLIĞA UĞRAYAN HAKKINI ALMADIKÇA RAHAT EDEMEZDİ CELALLENİRDİ. MÜSLÜMANLARA EZİYET EDENLERE İSLAMİYETE EZİYET EDENLERE SESSİZ DURMAK OLMAZ..Kİ BU DİNİN YAYILMASI İÇİN KORUNMASI İÇİN NE SAVAŞLAR VERİLDİ...
YAHUDİLERİN DERDİ İSLAM DİNİ....

VE HAKSIZ YERE ADAM ÖLDÜRMEYİN BUYRULUYOR KURANI KERİM DE..
AMA ORTADA HAKLI NEDEN ÇOK....

P Çevrimdışı

polis_ömer

Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar her an aklımızda olsun kardeşlerimize zulm eden Amerika ve İsraile hizmet etmeyelim bu ürünleri almayalım.sadece okumak yetmiyor tepkimizi bu ürünleri almayarak gösterelim..Türkiye'nin kardeşleri için bişeyler yaptığının farkına varsınlar.
Her gün zulüm altında bulunan kardeşlerimize ne yapabiliriz demeyelim dua edelim ve bu katillerin ürünlerini boykot edelim.

Kalitenin sonuçlarını kardeşimin koyduğu resimden de görüyorsunuz.
Selam ve Dua ile..

A Çevrimdışı

alucrali_girl

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
!slamOuRLiFe ' Alıntı:
8808393971.jpg

L Çevrimdışı

lavinya

Üye
İslam-TR Üyesi
özgürlük şarkıcısı olarak bilinen NATO konser vermek için Türkiye'ye gelicek ama önce bazı istekleri var bunlardan biride "kesinlikle Amerika ve savaşa destek veren ülkelerin mallarını kullanmak istemiyor"

H Çevrimdışı

halidbinvelid

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşimiz dikkat ederseniz allah için diyor bunun aksini düşünüp hala o mallardan alan filistin çeçen cihadından bahsetmesin.onlardan ne farkımız varki 2004 yılında kola firması gelirinin büyük kısmını israile yardım edeceğini bizzat açıklamıştır.hem coca cola ters olarak ibranice yazılışı (kabe yok muhammed yok) anlamına geliyor.daha ne bekliyorsubuz boykotta

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
inanın artık ne coca cola, ne danone ne ariel ,sprait ,nesttle ,fatta,turkuaz su, hiç birini almıyorum artık lütfen hepimiz bu boykota destek çıkalım............

A Çevrimdışı

Ahmedi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar en büyük haqrcamalarımızdan birisi cebimizdeki telefonlar telefonlarımız çalışır durumda ise enazından birkaç sene telefon almayalım. biliyorum ki yılda milyonlarca telefon satılıyor ülkemizde en büyük paylardan biri de telefon . TELEFON ALMIYORUZ KAMPANYASI başlatalım.

Ç Çevrimdışı

çerkez

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BOYKOTTA BENDE VARIM KARDEŞLERİM
MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE DUALARIMIZLA MANEN DESTEK OLUYORSAK BUNUNLA KALMAYARAK MADDEN DE YARDIMCI OLMALIYIZ DİYORUM KARDEŞLERİM O YÜZDEN YAZILMIŞ OLAN O ÜRÜNLERİ KENDİMİZİ BİRAZ ZORLASAKDA ALMAMAYA ÇALIŞSAK DİYORUM TAMAMEN OLMASA DA KISMEN

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamun Aleykum

Sevgili Arkadaşlar aşağıdaki Ürünlerin hepsinin Alternatifleri ülkemizde bulunmaktadır üstelik fiyat bakımındanda daha uygundurlar. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve hiç bir şey yapamıyorsak bile bu ürünleri evimize sokmayalım. Bizim almış olduğumuz her israil patentli ürün Filistin ve Lübnandaki kardeşlerimize birer mermi olarak geri dönüyor. Aşağıdaki ürünlerin hemen hemen hepsi İsrail (LANETLENMİŞ KAVİM) ordusuna destek vermektedir. Bizde Kardeşlerimizde bu ufacık desteği esirgemiyelim. Azer baycanda Mc donaldlar boykot sonucu kapatılmış neden biz yapamıyoruz bu kadar duyarsızmıyız hayır değiliz bizler müslümanız bizler türküz ve daha iyilerini başaracağız. Buna ben inanıyorum.

Selametle

Not : Biliyormusunuz bilmiyorum ama ben hatırlatmak istedim dünyadaki tolam Yahudi sayısı Türkiyenin nüfusu kadar bile değil. İsrailin bilinen resmi nüfusu 7 milyon.

H Çevrimdışı

hasna

Üye
İslam-TR Üyesi
Türkün aklı sonradan gelirmiş her ne kadar espri mahiyetinde olsa da bu laf gerçek ne yzaık ki bi de bunlar fark ettiklerimiz...ettirelim de inşallah ..

Y Çevrimdışı

yaprak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kesinlikle bu ürünlerin boykot edilmesinden yanayım zaten yanlız şunuda soylemeden gecemiycem arkadaşın bitanesi bu ürünlerin alanında en iyiler oldugunu soylemiş arkadaşlar boyle dusunup kendi ürnlerimizi almayarak piyasa olusturmuyoruz bu da olmayınca insanlarda maddi imkansızlıktan belkide yeterince iyi urun veremiyorlar yani boyle bır kısır dongu olusmus oluyor bu da baskalarının ısıne gelıyor tabiki.

A Çevrimdışı

Ahmedi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Boykot diyorsanız boykot. Almayın diyorsanız Almayız. Bitti bu kadar.

Bir de daha önce de yazmıştım cep telefonu almayalım mümkün olduğunca elimizdekini kullanalım.

Sadece bunlar değil genelde yerli kullanmaya çalışalım her şeyi.

Gördükki sadece israil değil bunların hepsi aynı millet.

BM dediler adamlar kılını kıpırdatmadı. Hep birlikte gördük.

avrupa da amerika da onun için yabancı olan her şeyi terketmeye çalışalım. HEPSİNİ...

Sigara içenlerimiz varsa yerlilerini tercih etsinler ... LÜTFEN