Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BU ÇOCUĞUN SESİ YÜREĞİNİZİ ERİTECEK Bİ BAKIN LÜTFEN....!!!

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
S.A. kardeşlerim bu klibe iaterseniz bi göz atın....beğenip beğenmemek size klmış...yorumlarınızı bekliyorum....

Allahim bu ne lutüf ya rabbi bu ne ses…Masallah..!!
Dünya birinciler Abdurrahmen Sadien ‘ler Abdussamed’ler yetisiyor…Sükürler olsun!İNSANI HAKKATTEN AĞLATACAK BİR SES.ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN İNŞAALLAH.DİNLEDİĞİMDE AĞLADIM ....allahım bu ne ses duyunca insanın içi açılıyor.allahım sen yer yüzünde islamiyeti hakim kıl inşallah ....yarabbi bu ne ses.bu sesı ve okunan surenın anlamını anlayıpda islama donmeyenlerın sen ıkı ahırettede sıcak ateşlerde yak ALLAHIM SEN FİLİSTINLİ KARDEŞLERİMİZİN KANINI YERDE KOYMA RABBIM.ALLAH RAZİ OLSUN
İŞTE BU YETENEK VE YÖNLENDİRME BAŞARISI AİLESİNİ VE KEŞFEDEN KİŞİLERİ TEBRİK EDİYOR HOCASINADA MÜTÜŞEKKİR OLDUĞUMU BELİRTMEK İSTİYORUM ....bizler hala çocuklarımıza hadi bi küfret şu duysun..
hadi şu sanatçının taklidini bi yap…gibi saçmalıkları öğrete duralım……..ve afferim diyerek ve somut şeylerle ödüllendirelim…asıl ödül kimlere layık izledik…ALLAH OKUYANDAN DA OKUTANDAN DA RAZI OLSUN ALLAH HERKEZE BÖYLE EVLATLAR NASİP EYLESIN.. ALLAHIM SEN BİZİ UNUTTUĞUN KULLARINDAN EYLEME ŞEFAHATİNDEN AYIRMA YARBBİM...

bunlar siteden yapılqan bazı yorumlar...Selam ve dualarımla...Allah'a emanet olun...bu çocuğu alkışlamaktan başka birşey yapamıyorum....bide ağlamaktan başka bişey yapamıyorum....sürekli dinliyorum... :helalsana :helalsana :agliyorum :agliyorum :crycry :crycry :agliyorum :agliyorum :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :helalsana :helalsana

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
Yüce Yaratıcı’nın kelamı olan Kur’an-ı Kerim, minik bir yavrunun dudaklarına ancak bu kadar yakışabilir.
Bu görüntüler, İslam alemi tarafından büyük bir ilgiyle izleniyor. Bu güzel sesli yavruyla tanışmak için milyonlarca insan ailesine tebrik mesajları gönderiyor.
Yasin süresinin ilk ayetlerini bu yavrunun sesinden dinleyenler gözyaşlarına hakim olamıyor.
Kısaca yüreğinizi eritecek… bu arada siteyi vermeyi unutmuşum yazim hemen .....

http://ivideo.wordpress.com/2006/11/10/bu-ses-yureginizi-eritecek…/

Ş Çevrimdışı

şefika

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH'IM İANANMIYORUM NE KADAR GÜZEL Bİ SES................
TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU NE MUTLU ŞU KIZ ÇOCUĞUNA NE MUTLU.......ELLERİNE SAĞLIK.

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Üye
İslam-TR Üyesi
sefika ' Alıntı:
ALLAH'IM İANANMIYORUM NE KADAR GÜZEL Bİ SES................
TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU NE MUTLU ŞU KIZ ÇOCUĞUNA NE MUTLU.......ELLERİNE SAĞLIK.
mükemmel. :helalsana :helalsana

H Çevrimdışı

Hanne-sevde

Üye
İslam-TR Üyesi
asker_kız ' Alıntı:
imanı çok kuwetli ve çok güzel...paylaşımlar için kendimi tebrik ediyorum...
:muhaha
Kendini tebrik eden güzel kız,Allah'a şükretmek gerek...Allah sanada böyle okumayı nasib eylesin....dinlememize vesile olduğun için teşekkürler

I Çevrimdışı

imtisal

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun kardeş emeğine sağlık bayıldım :helalsana :helalsana :helalsana