Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu gerçekmi? ("en net UFO görüntüsü")

• Konbuyu başlatan şeriatkılıcı
  • Başlangıç tarihi
Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Misafir
internette gezinirken bi videoya rastladım çok ilginçdi ve bi mahsuru yoksa sizinle paylaşmak istedim...şuana kadar çekilmiş En Net Ufo görüntüsü.Video T.Y.R tarafından incelenmiş ve herhangi bir hile efekt kullanılmadığı belirtilmiştir. bilmem bana gerçek değil gibi geliyor :)

Aanmelden | Facebook

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
6576-m.jpg

Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Misafir
videoya dikkatli baktım galiba stutyoda çekilmiş :D
nasıl derseniz bence şöyle olmuş: çok büyük ve eğik(bükük) bir manzara resmi, arkadada güneş ışığına benzer bir ışık tutuyolar, dairelerin tam tepesindede ipince bi iplik var iplikle yukardan daireleri büyük ve eğilmiş manzara reminde gezdiriolar. videoya dikkatli bakarsak bunu görürrüz..... ve videoya kaydediyolar herkes buna inanıyo ;)

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:) ben bu türlü şeylerin yöntemini bildiğim için...resmi koydum..bunu çok çok uzun zamandır yapıyorlar..nasıl yapıyorlar..manzara genelde gerçek olu...kamera bir yere sabitlenir..hafif döncek biçimde...sonra uzun boyunlu bir balık oltası alınır...ve dairemizi oltanın ucundaki misinaya bağlanır..tabii misinayı görmek baya zordur...sorada balık oltasıyla yuvarlak metalimizi..sağa solla salllarız alın size gerçek ufo görüntüsü :)

leylinur Çevrimdışı

leylinur

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yorumları okuyunca izlemek zorunda hissettim kendimi acaba aynımı düşüncem diye... :) :)

Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Misafir
sahteymiş bu görüntüler! google a 'sahte ufo videosu yapma' yazdım lastgere gezinirken bu haber karşıma çıktı;

UFO GÖRÜNTÜLERİ SAHTE ÇIKTI!

4a9eb4c8170b0346a72182dfr.jpg

irius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Meksika'da görüldüğü iddia edilen UFO'ların, uluslararası uzay araştırmaları camiası için talihsizlik olduğunu belirtti.
Akdoğan, "Meksika'da belgesel ekibinin çektiği iddia edilen görüntüler gerçek değil, animasyon. Meksika'daki UFO araştırmaları merkezi de 'Böyle bir şey yok' dedi. Konunun ciddiyeti yok. Böyle görüntüler UFO araştırmalarının ciddiyetine zarar veriyor" dedi.
İddia neydi?
Belgesel çekmek için Meksika'da bir dağa çıkan film ekibi, bir anda ortaya çıkan onlarca UFO'yu kaydetti. Çekilenler en net UFO görüntüleri olarak kayıtlara geçti. Belgesel çekim ekibi, dağ manzarasını görüntülemek için kurdukları kamerayı kayda soktukları sırada bir anda bir UFO beliriverdi. Daha sonra bu UFO'yu onlarcası izledi. Kameraman kayıttan çıkmadan görüntülemeyi sürdürdü. Yaklaşık 40 saniye süren bu görüntüleme sonrası UFO'lar dönerek gökyüzünde hızla kayboldu.

Son günlerde artan UFO söylentilerine bir yenisi daha eklendi. Meksika'da belgesel çeken bir grup, çıktıkları dağda bir anda önlerinde beliren UFO'ları görüntüledi. İzleyenleri hayrete düşürecek görüntüler şimdiye kadar çekilmiş en net UFO görüntüleri olarak kayıtlara geçti. Belgesel çekim ekibi, dağ manzarasını görüntülemek için kurdukları kamerayı kayda soktukları sırada bir anda bir UFO beliriverdi. Daha sonra bu UFO'yu onlarcası izledi. Kameraman kayıttan çıkmadan görüntülemeyi sürdürdü. Yaklaşık 40 saniye süren bu görüntüleme sonrası UFO'lar dönerek gökyüzünde hızla kayboldu.
AÇILIP KAPANAN BİR KAPAĞI VAR
Kameranın kaydettiği görüntülerde UFO'nun metal bir yüzeye sahip olduğu ve kavisli bir şekilde havada döndüğü görüldü. Ayrıca UFO'nun yüzeyinde aralıklarla açılan ve kapanan bir kapak olduğu da gözlerden kaçmadı.

Üst Ana Sayfa Alt