Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Resme 2 Kere Bakın

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B1C1lMSIYAALSWu.jpg

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu böcüklerin asrına daha gelinmedi gibi geliyor bana....

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bilemiyorum bendemi sorun? Bu tür resimlere bakınca 1 tuhaf oluyorum. Bilemiyorum, aklım idrak edemediyi içinmi nemi. Yanı sanki azacık bayılıcammı, kusucammı gibi geliyor bana. Ürperiyorum. Yani anlicağınız anlatamıyorum halimi. Başka bu tür hiss geçiren varmı?

ALLAHın yaratdıkları bu kadar güzel, acaip ise 1 de ALLAH (s.v.t) nin kendisini görünce nasıl oluruz(inseALLAH) düşünemiyorum.
Sende tripofobi gibi bisey var Allahu alem. Bu mesajimi gorecek misin bilmiyorum ama yazayim dedim

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi şaka amaçlı yazmışsın ama rivayete göre o tür yardımlar bu hayvanlarda felçten, kas sisteminin gelişmemesibe kadar birçok şeye sebeb oluyormuş. Bu arada güncel.

doğrudur orantısız bir basınç uygulanırsa sorunlar çok olur insanda da oluyor benzer durumalar bir tanıdığımın çocuğu doğum esnasında maşa kullanılması gerekiyor ve doktor aşır basınç uyguladığı için beyin zedeleniyor sağlam gelen çocuk özürlü doğuyor

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Valla hepsi cok güzel.
Ilk geldiğim zamanlar burada bir kardes vardi böyle fotoğraflar atıyordu.
..
Bukalemunun yumurtadan çıkışı da muazzam.
Minnak olan herşey ayrı bir tatlı oluyor.

Üst Ana Sayfa Alt