Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Büyü Isimlerinden Bir Kaçı Ve Etkileri

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Büyü isimlerinden bir kaçı ve etkileri;

Kara Büyü

İsminden de anlaşılacağı üzere bir kişiye zarar vermek için yaptırılmaktadır. Şeytana hizmet eden cin yardımıyla, kan ve hayvan figürleriyle yapılır.

Papaz Büyüsü

Yapılan kişi ya da kişileri kendine bağlamak için yapılır ve onu özgür iradesinden tamamen yoksun bırakır. Günümüzde oldukça tercih edilir.

Evlilik Büyüsü

Farklı sebeplerden dolayı evlilik hayali gerçekleşmeyen kişiler için kullanılır ve kısa sürede o kişilerin evlenilmesi ile sonuçlanır.

Aşk Büyüsü

Günümüzün en çok ilgi gören büyüleri arasındadır ve birçok çeşidi bulunur. Bağlama büyüsü olarak da bilinir. Kişilerin daha fazla yaptırdığı aşk büyüleri arasında canbar aşk büyüsü ve kaşık büyüsü bulunur.

Sabun Büyüsü

Kara büyüler içinde yer alan çok tehlikeli bir büyüdür. En büyük intikam ve nefret duygularını içinde barındırır ve daha çok eziyete maruz kalmış kişilerce yaptırılır.

Ebu Muhammed Eymen

Frm. Yöneticisi
Bu papaz büyüsünde insan spermi falan kullanıyorlarmış hoca yav doğru mu bilgin var mı bide bu büyülerde insana yardım eden cin ve ifritlerin hepsi aynı kabileden mi yoksa değişik kabilelerin herbiri farklı büyülerde mi yardım ediyor ?

Akhi hangi Kabile ne yapıyor bilmiyorum ama büyücüler insandan çıkan hertürlü şeyleri büyü yaparken kullanıyorlar. Sperm adet kanı saç,kıl ........

EbuHasanAlMuhajiri Çevrimdışı

EbuHasanAlMuhajiri

Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi hangi Kabile ne yapıyor bilmiyorum ama büyücüler insandan çıkan hertürlü şeyleri büyü yaparken kullanıyorlar. Sperm adet kanı saç,kıl ........
akhi bende merakımdan soruyorum yav benim ailem müşrik ve bu büyücülerle çok haşır neşirler kaç kere tebliğ ettim dinlemediler gidip bakım yaptırıyorlar hatta büyü yaptırıyorlar çeşit çeşit muska takıyorlar bizim buralarda çok yaygın bu pislikler cahiliyede müşrik iken benide götürüyorlardı annemin adını falan aldılar hatta gittiğimizde bi kaç kere bişeyler içirdiler sonradan tevbe ettim tabi ama olan oldu vallahi en yakın zamanda tevhid ehli bi müslümana gidip rukye olacağım.Galiba bende var bişeyler Allahu Alem

Ebu Muhammed Eymen

Frm. Yöneticisi
akhi bende merakımdan soruyorum yav benim ailem müşrik ve bu büyücülerle çok haşır neşirler kaç kere tebliğ ettim dinlemediler gidip bakım yaptırıyorlar hatta büyü yaptırıyorlar çeşit çeşit muska takıyorlar bizim buralarda çok yaygın bu pislikler cahiliyede müşrik iken benide götürüyorlardı annemin adını falan aldılar hatta gittiğimizde bi kaç kere bişeyler içirdiler sonradan tevbe ettim tabi ama olan oldu vallahi en yakın zamanda tevhid ehli bi müslümana gidip rukye olacağım.Galiba bende var bişeyler Allahu Alem

Allah yardımcın olsun kardeş, düzenli Kuran oku sabah akşam zikirlerini aksatmadan yap, ve günlük zikirler eve giriş çıkış wc ye giriş çıkış gece yatarken elbise giyerken çıkarırken daha sayamadığım( hısnul Müslim adlı kitapçıkta hepsi mevcut) bunlara dikkat eder ihlaslı ve düzenli bir şekilde yaparsan. Bütün kafir cinler bir araya gelse sana Allahın dilediği kadar zarar verebilirler. Dost olarak vekil olarak ALLAH yeter.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Büyü isimlerinden bir kaçı ve etkileri;

Kara Büyü

İsminden de anlaşılacağı üzere bir kişiye zarar vermek için yaptırılmaktadır. Şeytana hizmet eden cin yardımıyla, kan ve hayvan figürleriyle yapılır.

Papaz Büyüsü

Yapılan kişi ya da kişileri kendine bağlamak için yapılır ve onu özgür iradesinden tamamen yoksun bırakır. Günümüzde oldukça tercih edilir.

Evlilik Büyüsü

Farklı sebeplerden dolayı evlilik hayali gerçekleşmeyen kişiler için kullanılır ve kısa sürede o kişilerin evlenilmesi ile sonuçlanır.

Aşk Büyüsü

Günümüzün en çok ilgi gören büyüleri arasındadır ve birçok çeşidi bulunur. Bağlama büyüsü olarak da bilinir. Kişilerin daha fazla yaptırdığı aşk büyüleri arasında canbar aşk büyüsü ve kaşık büyüsü bulunur.

Sabun Büyüsü

Kara büyüler içinde yer alan çok tehlikeli bir büyüdür. En büyük intikam ve nefret duygularını içinde barındırır ve daha çok eziyete maruz kalmış kişilerce yaptırılır.

Sabun büyüsü nedir ya hu

Bu;" biz saat yaptık, gavurlar saatli bomba" misali gibi

Sabun yaptilar temiz pak olalim diye
Büyü yapmışlar
Mundar etmişler sabunu.:bsmagryr:

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Sabun büyüsü nedir ya hu

Bu;" biz saat yaptık, gavurlar saatli bomba" misali gibi

Sabun yaptilar temiz pak olalim diye