Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Büyü Yapan Tanıdıktan Çektiklerime Karşı Ne Yapmalıyım?

E Çevrimdışı

emre0654

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Herkese hayırlı cumalar dilerim değerli forum üyeleri.
Benim bir arkadaşım var, kocasının aile dostlarından bir kadın sürekli büyü gibi kirli işlerle uğraşıyor. Kendisi benden neredeyse 20 yaş büyük olmasına rağmen bağlama büyüsü yaptırıyor bana ve kendisinden başka kimseyi beğenemiyorum ve kendisinden başka kadınlara baktığım zaman istemsizce mide bulantısı oluyor.
Ben bozduruyorum o sürekli yaptırıyor artık kaldırabileceğim durumlar da değil. Bu kadın medyum hastası her işini büyü ile çözmeye çalışan ruhu ifritleşmiş şeytanlara karışmış bir tür. Bu konuda ne önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kısaca bir kaç noktaya değinip bırakacağım;
arkadaşımın kocası diyorsun, (arkadaşın kadın)
arkadaşımın kocasının aile dostu kadın büyücü diyorsun; (arkadaşın kadın, büyücü de kadın)
Bu büyücü kadın, bana defalarca kendisine bağlanma büyüsü yapıyor diyorsun, (büyü yapan kadın)
Başka kadınlara baktığım zaman büyüden dolayı midem bulanıyor diyorsun. ("başka kadınlara baktığında" diyerek belkide bizim anamıza bacımıza, kardeşimize baktığını itiraf ediyorsun)

Sana denilecek ; haram olan kadınlar ve haram işleyen kadınlarla görüşme, bakma gibi , haram olduğundan müslümana yakışmayan bu tür düşük halleri bırakır, İslamın emirlerine dönersen bütün sorunlardan kurtulacağını umuyorum.

Üst Ana Sayfa Alt