Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çalgılı çengili şeyh nazım klasiği

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Allah doğru yola iletsin

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah ! İşte SOĞAN müslümanı diye bunlara derler... Birde utanmadan Sofralarında kola var kola içiyorlar. Müzik desen ayrı bir konu. Bir gayri Muslim Bunların bu halini görse tabi Müslüman olmaz, tabi İslam'dan nefret eder. İslam haricinde herşeye benziyor yaşantıları.

Z Çevrimdışı

zelimhan

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ben bu video da dine aykırılık görmedim.. bi tartikat gibi bişey bunlar o da onların bileceği iş, ortada dine muhalif bişey görmed,m

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunlara desenki gelin cihada gidelim desen düğün var derler şeyhleri izin vermez vs burdaki işler daha önemli. kişi sevdiği ile beraberdir. ALLAHım cahillikten ve bilgisizlikten sana sıgınırım.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ben bu video da dine aykırılık görmedim.. bi tartikat gibi bişey bunlar o da onların bileceği iş, ortada dine muhalif bişey görmed,m

Allah senin ve Bid'atçı fırkaların reyinden İslamı muhafaza etsin din birilerinin görüşüyle şekillenecek değil!