Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Canlı Yayında Ölüm Meleği İle Buluşma

U Çevrimdışı

Umm Abiha

Üye
İslam-TR Üyesi

Hayır; can, köprücük kemiğine gelip dayandığı zaman,

"Son müdahaleyi yapacak kim" denir.

Artık gerçekten, kendisi de bir ayrılık olduğunu anlamıştır.

(Ölüm korkusundan) Ayaklar birbirine dolaştığında;

O gün sevk, yalnızca Rabbinedir..!

Kiyamet/26-30

S Çevrimdışı

soru işareti

Üyeliği İptal Edildi
Banned
gerçekten çok ürkütücü. bu adam müslüman mı yoksa kafir mi? alttaki yazılar hintçeye benziyor bu adam da hindu mu yani hinduizme mi inanıyordu ve adam ölmüş mü yoksa sadece bayılmış mı?

S Çevrimdışı

soru işareti

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bizim bi yavru tavşan vardı. bi keresinde bayılmış, tabi ben öldü sandım. bi aldım elime her tarafı sallanıyor yani hiç direnç yok. sarstım sarstım baya bir uyan, kalk falan diye dedim ki tüh öldü hayvancağız sonra koydum defin işlerimini düşünmeye başladım nereye gömeyim falan diye. sonra baktım ki hafiften kıpırdanma falan oluyor. dedim ki hadi oğlum tabi bolcana duada ettim o ara sayısını Allah bilir. sırtını sıvazladım okşadım falan sonra bi baktım kerata kendine gelmiş. ama hala merak ediyorum acaba gerçekten öldüydü de dirildi miydi yoksa bayıldı mıydı anlamadım?? neyse işte demek istediğim öldü sanılan canlılarda böyle durumlar da olabiliyor. hem duymuşsunuzdur öldü denilen morgda dirilen hatta toprağın altında dirilenler bile olmuş -ki hristiyanlar galiba tabutla gömdükleri için tabutların içine tlf yerleştirmişler. ölü canlanırsa arayıp kurtaralım diye vsvsvs...................................

T Çevrimdışı

Tuva Vadisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ARKADAŞLAR BU ADAM HİNDU BİR DİN ADAMIDIR. BU OLAY KONFERANS VERİRKEN OLMUŞTUR.

S Çevrimdışı

soru işareti

Üyeliği İptal Edildi
Banned
araştırdım adamın adı m. n. vijayanmış. anladığım kadarıyla hintli komunist-marxist biri galiba.

Üst Ana Sayfa Alt