Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çeçenlere Yapilan Iğrenç Rus Katliami

F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi

BU ÇEÇEN KARDEŞİMİZ ÖNCE DEFALARCA KURŞUNLANMIŞ SONRADA YAKILMIŞ.KAFATASININ YARISI NERDE BELLİ DEĞİL.TEK SUÇLARI MÜSLÜMAN OLMAK VE VATANLARINI SAVUNMAK.ALLAH(cc)RAHMET EYLESİN.

MANZARA HEP AYNI VAHŞET VE ZULÜM.HEMDE DÜNYANINGÖZÜ ÖNÜNDE...

BU DEVLET TERÖRÜDÜR.ÇEÇENLER KATLEDİLMEKTEDİR.

BU İNSANLAR TERÖRİSTMİYDİ,GÜNAHLARI NEYDİ?TOPLU KATLİAM YAPANLAR TERÖRİSTTİR,CANAVARDIR.

Toplu katliam yapanlar ruslar,masum sivilleri öldürenler ruslar,öldürmekle kalmayıp cesetlere işkence yapanlar ruslar,defalarca kurşunladıkları insanları yakanlar yine ruslar...Şimdi sizlere soruyorum değerli kardeşlerim kim terörist???

BUNLAR BÜTÜN DÜNYADAKİ MÜSLÜMAN COĞRAFYASINDA HERGÜN YAŞANAN OLAYLAR.ÇEÇENİSTAN,AFGANİSTAN,IRAK,LÜBNAN,FİLİSTİN,DOĞUTÜRKİSTAN,ÜLKEMİZDE DE pkk hainleri BU ÖRNEKLERİ ÇOĞALTMAK MÜMKÜN ÇÜNKÜ HERGÜN YENİLERİ EKLENİYOR.BU ZULMÜ YAPANLARIN ZİHNİYETİ AYNI;MÜSLÜMANLARI VE İSLAMİYETİ TAMAMEN YOK ETMEK HİÇBİRİSİ DOSTUMUZ DEĞİL.
BÜTÜN MÜSLÜMANLAR BİR OLALIM,KARDEŞ OLALIM,KENETLENELİM VE BU ZULMÜ DURDURALIM.DÜNYAYA İSLAMI,BARIŞI VE HUZURU YAYALIM.ARAMIZDAKİ GEÇİCİ HUSUMETLERİ BİR YANA BIRAKIP BİRBİRİMİZLE DEĞİL DÜŞMANLARIMIZLA UĞRAŞALIM.
ALLAH(cc)'a EMANET OLUN VE ŞİMDİ BAŞLAYIN GÖNÜL KAZANMAYA.HAYDİ KOLAY GELE...

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
yuh be kardeşim ya gelde sinirlerine hakim ol ya varya bitane hristiyan israili yakalsam varya o adamın elımden kurtulusu yok ozaman ya allahtan tek dileğim insanın kanı beynine sıçrıyo artık ya meleği bile çıldırtırlar bu yaptıklarıyla................

H Çevrimdışı

halidbinvelid

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ne biçim cihat ümmetiyizki bu günleride gördük.artık cihat vakti gelmedimi bakın cennetlikler ne halde.allah sabredenlerin yanındadır.

H Çevrimdışı

HÜLYA YILDIZ

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah onları bildiği yapsın.Ben onları Allah a havale ediyorum.Tek suçumuz Müslüman olmak.İnşallah bu zulümler biter.Bu zalimler cezalarını çeker.