Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cem Uzan Admin Olmak Istiyor Işte Vaadleri

HCT Çevrimdışı

HCT

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben 2007 de bir cemaatin icinde full aktiftim ,tabi arada bir Fenerbahcenin maclarina kaciyordum:D

Şaka bir yana bulunduğum beldede beni tanıyan herkes bilir iki taraftanda nefret ettiğimi ama 2side elime düştü ne garip

Edit: kardeş bir cemaat yazmış ben nur cemaat okudum hakkını helal et =)

Son düzenleme:
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benım yanımda hurma var kardeşler pek göze güzel gelmese de dıger nımetler gıbı karnımızı doyurup yol almamızı sağlıyor :)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bugün o cemaatin üniversitesine çağırdılar beni, "kayyım" mı ne atanmış. Görev verdiler bana ama söylemem çok gizliiiiii =)=)
Şaka bir yana bulunduğum beldede beni tanıyan herkes bilir iki taraftanda nefret ettiğimi ama 2side elime düştü ne garip

Edit: kardeş bir cemaat yazmış ben nur cemaat okudum hakkını helal et =)

Helal olsun akhi ne demek:) Rabbime sukurler olsun hic boyle akaidi bozuk insanlarla birlikte olmadim.

2007 olsun daha eskiler olsun ben hic risale nur falan okumamistim, bizimkiler varsa yoksa seyyid kuttub ,mevdudi okuturlardi hep ama saidi nursi sebebsiz bir sekilde bir sogukluk vardi ozmanki hocama sordugumda pek bir sey soylemezdi ama tavsiye etmezdi.

Hatta fettos dedigim icin bazen tepkiler alirdim cevremden, bazen kendi cemaatin icersindeki adam bile tepki veriridi bana, ama simdi eskiden bana tepki verenler simdi kufur ediyor fettosa Rabbima hamdolsun itikat olarak hep dogru insanlarla karsilatirdi

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"6-cimbom kadıköyde puan alacak ( böyle yalan görmedim ben ) "

bazen gerçekler hayalleri aşar :)

kupa_nasil_alindi_iste_o_kilit_telefon_1336994085.jpg

Üst Ana Sayfa Alt