Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cezbe

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Olamaz ya.Videoyu izledim ve şok oldum.Rabbimiz bizim ayaklarımızı sabit kılsın.

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi ismini görünce bizim akhi yine cezbeye geldi dedim ama sen açmamışsın....konuyu .....:D :D :D

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Demek corbanin marifeti buymus o yuzden gidenler gelmez gelenler ise tekrar gitmek icin can atarmis ..
tarikattayken duymustum kimi kadini kocalari eve haps ederlermiski evi terk edip menzile seydalarina kacmasinlar diye ..

nice yuvalari yikti bu tarikatlar icimden beddua etmek geliyor hepsine

M Çevrimdışı

miraç burak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu müşrik cinlerin gavsın kılığına girip insanlara evlerinde gözüküp adıyamana çağırdığını duydum bunu gören insanda gavsım evime geldi beni zizyaret etti gidiyorum diyerek adıyamana gidiyor tabii ne kadar doğrudur bilmiyorum.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
pakistan sofisi adlı video

orda ki sapıkların elbiseleri farklı olsaydı ! bunu kim izlese sirk gösterisi sanır

hele biri cezbeden elbiselerini çıkarıp cemaatın arasına daldı :D

adamlarda yeter artık bu dünyanın gamı tasası amannn kop gitsin havası var

emre ugur Çevrimdışı

emre ugur

Üye
İslam-TR Üyesi
pakistan sofisi adlı video

orda ki sapıkların elbiseleri farklı olsaydı ! bunu kim izlese sirk gösterisi sanır

hele biri cezbeden elbiselerini çıkarıp cemaatın arasına daldı :D

adamlarda yeter artık bu dünyanın gamı tasası amannn kop gitsin havası var

aduket tarikatını tek geçerim :))

Üst Ana Sayfa Alt