Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cihad Eri Albümü - Şehitler Kervanından

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razı olsun benim bu albümlerde en beğendiğim parçalar..

Kara kara çarşaflar,Allahu akber üzülmeyiniz Kuranı elden düşürmeyiniz,Çikektir Şehit,Anne Şehit oldum parçaları birde ammrica :)) ya her biri dehşet aslında..

Diğer albümleride en kısa zamanda bekleriz.. :öptüm:///

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH cc razı olsun kardeşim...devamını beklerız sıtemızde ınşALLAH...şehadet arzusu çok gusel :öptüm:///

Ş Çevrimdışı

ŞEHADETE_AŞIK!

Üye
İslam-TR Üyesi
HİZBULLAHIN PAROLASI DİLLERDE ALLAHU EKBER....
ALLAH razı olsun kardeşim kalplerimizi canlandırdın....
Rabbim seni şehit etsin ;) ...

selametle

Ş Çevrimdışı

ŞEHADETE_AŞIK!

Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
ALLAH razı olsun benim bu albümlerde en beğendiğim parçalar..

Kara kara çarşaflar,ALLAHu akber üzülmeyiniz Kuranı elden düşürmeyiniz,Çikektir Şehit,Anne Şehit oldum parçaları birde ammrica :)) ya her biri dehşet aslında..

Diğer albümleride en kısa zamanda bekleriz.. :öptüm:///
kardeşim kara kara çarşaflar marşını bulamıyorum linkini verebilirsen çok memnun olurum....
vesselam

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
biraz sonra ben eklicem onu : ) ama sanırım bi kac gün sonra olur ama onu senin için ben yükliyeyim ..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kaset 2 de bulunuyor ben ekledim ama diğer tüm kasetler için zamana yayılıyor zaman buldukça görevli kardeşler ekliyecekler..

Bu arada eklenen yazılara en azından ilahici kardeşlere bir tşk edip dua etmeyi ihmal etmeyin.Çok emek veriyorlar.

işte kara kara ....

http://www.gulyarasi.com/details.php?image_id=221

:yale :yale :yale :yale :yale

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Evet süper site düzenleniyor daha tam düzenlenmediğinden dosya eklemeleri yavaş sanırım ziyaretçiler dovlond edemiyor ama ekart yollayabiliyor onu da kaldırmaya çalışacam inşallah üyeliksiz olucak inşallah bu üyelerden vs bıkmışız zaten :yale ümmet :yale çeksin :muhaha

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Evet süper site düzenleniyor daha tam düzenlenmediğinden dosya eklemeleri yavaş sanırım ziyaretçiler dovlond edemiyor ama ekart yollayabiliyor onu da kaldırmaya çalışacam inşALLAH üyeliksiz olucak inşALLAH bu üyelerden vs bıkmışız zaten :yale ümmet :yale çeksin :muhaha

:helalsana :yikilioo

S Çevrimdışı

sumeyra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
KARA KARA CARSAFLAR

ALLAHU EKBER DEMIS KIYAM ETMIS BACILAR... :agliyorum ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM

M Çevrimdışı

muhsin41

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeş..evet uzun yıllar olmasına rağmen, bu parçaları dinlerken, aynı hislere kapılmak daha güzel...

kargı1 Çevrimdışı

kargı1

Üye
İslam-TR Üyesi
bu parçalrı ne kadar da seviyoruz değil mi bu parçaları Hizbullah pkk,devlet ,derindevlet üçgeninde boğulan kürdistanın bagrında cihadın en ateşli olduğu şehidlerin ençok verildiği zamanlarda çıkmıştır bu nu dinlerken hala etkisinin olması ihlaslı bir çaba ile kürdistanda ve tüm TÜRKİYE de islami bir devletin olması için çalışıp sürgün ve zindanlarda günlerce işkece gören kardeşlerden kabul etsin ALLAH

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu parçalrı ne kadar da seviyoruz değil mi bu parçaları Hizbullah pkk,devlet ,derindevlet üçgeninde boğulan kürdistanın bagrında cihadın en ateşli olduğu şehidlerin ençok verildiği zamanlarda çıkmıştır bu nu dinlerken hala etkisinin olması ihlaslı bir çaba ile kürdistanda ve tüm TÜRKİYE de islami bir devletin olması için çalışıp sürgün ve zindanlarda günlerce işkece gören kardeşlerden kabul etsin ALLAH

Amin...

ihlas ile söylenmiş bu marşlar,gözyaşı,ter ve şehidlerin kanları ile sulanmıştır.Elbetteki bu emekler zayi olmayacaktır,yılar geçti aradan etkisini hiç yitirmedi,nice yıllardada dinlenecektir inşaALLAH....

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun ama biz bunu indiremiyoz kardeş?linke tıklıyoz gülyarasının anasayfası geliyor?

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
ben de baktım da şimdi bulamadım... albüm silinmiş herhalde gülyarasından... ben yarın inşallah bir fırsat bulduğumda albümü yükleyeyim... o zaman hem dinler hem de indirebilirsiniz...

Üst Ana Sayfa Alt