Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çıkışlar Burdan

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cet puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll kızdırma geçen söylemedim ama şimdi sölicem babama :agliyorum iyiki bugün :şaplak atasın yoktu yani :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şarkıya değil... tiyatroya dedik :numaracı

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
sölersen söle..hem sen değil ben sölicem seni bubana .....kızın okulu bırakıp şarkıcı yada tiyatrocu olmak isityor diye..:şaplak ..bundan sonra da o döfer seni :şaplak ..ohhhhhhhh yaaaaaaaa ...:hıh

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pulcet ' Alıntı:
sölersen söle..hem sen değil ben sölicem seni bubana .....kızın okulu bırakıp şarkıcı yada tiyatrocu olmak isityor diye..:şaplak ..bundan sonra da o döfer seni :şaplak ..ohhhhhhhh yaaaaaaaa ...:hıh

:benkizgin :şaplak

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben istemiyom ki babamın yanındaım ben :hıh babam bilir kısını sise mi inanacak ben biliyom kendimi hem öle fasafiso işlerle uğraşmam :şaplak

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
bencede girmeyelim... ben almıyım :beyamca

Sen demedinmi tiyatroya başaldı diye .....ortalığı karıştır sonra da kenarı çekil .oohhh ne güzel ...

:asabi :şaplak :şaplak

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yapmayayım yapmayayım dedim ama :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak çıldırttın yani cetpul :şaplak

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
cetpul :şaplak değil .......:asabi ....:şaplak :şaplak