Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çin'de Neler Oluyor?

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bir tane virolog vardi metalci bir adam
Kuduz virusu ile alakali bir şeyler anlatmişti kisa sure önce

Yani şu gates'in daha ciddi bi salgin gelecek demesi bu ise kuduz zombicilik lobisi filan
Kolonya stoklasak da ise yaramaz simdi

20220505_011250.jpg

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Neyse brad pitt bi zombi filiminde koluna kalin bir dergiyi koli bandi ile sarmıştı.

Bu adamlar dunya nufusunu azaltmak istiyosa ne diye ugrasiyorlar anlamiyorum

Psikolojimiz bozuldu yaşlandık resmen.

Allah'ım sen koru.

@Ummu Aişe abla ne diyon bu işe?

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Sizler devam edin kardeşim, ben bireysel araştırıyorum artık; genelde ise seyirci koltuğuna geçtim )

Malum "hakkında yazılmış onaylı bir bilimsel makale" olana kadar herşey komplo teorisi... Bilim adına kelam etme yetkisi olanlar bile (doktor ve bilim adamları) bu süreçte hasıraltı edildi, görmezden gelindi, susturuldu vs. "Bilim" kimin kontrolünde ise, onlar ne derse o; ötesi yok. Gözünüzle görseniz de yok, yaşayanlardan duysanız da yok, bilenlerden duysanız da yok...

Hislerime tercüman bir video kaydı:

Kısaca: Hakkında "TV MEDYASININ KABUL ETTİĞİ BİR BİLİM (!) İNSANI" konuşana dek, HERŞEY KOMPLO TEORİSİ.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Bu arada uzaylı konusunu bekliyorum tekrar genele hitaben konuşmak için ))

Mümkündür ki o zamana herkesin düşünme ufku olabildiğine açılmış olur ve benimle anlatmaya çalıştıklarım hakkında cebelleşmezler; yani inşaAllah öyle umud ediyorum )

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Nasa uzaylilari cezbetmek için
(Ki haber boyle) insanin en yalın halini gosteren fotoğraflar gonderecekmiş :D

Aklima sey geldi hani Cengizhanin mezari bulununca kiyamet kopacak diye bir safsata var ya, biri şey yazmişti
E aramayin o zaman niye ariyorsunuz diye kabsbbd.

Yani o uzaylilara illa bulaşacaz
rahat batiyor bize cunku :ROFLMAO:

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Nasa uzaylilari cezbetmek için
(Ki haber boyle) insanin en yalın halini gosteren fotoğraflar gonderecekmiş :D

Aklima sey geldi hani Cengizhanin mezari bulununca kiyamet kopacak diye bir safsata var ya, biri şey yazmişti
E aramayin o zaman niye ariyorsunuz diye kabsbbd.

Yani o uzaylilara illa bulaşacaz
rahat batiyor bize cunku :ROFLMAO:
Can sıkıntısındandır, n'örsünler ))

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
geçen bi çinliyle muhattap oldum biz kavunu niye şöyle yeriz diyordu ,, yaw yarasa yemeyinde ne yerseniz yeyin deyiverdim, tövbe ya rabbim !

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
geçen bi çinliyle muhattap oldum biz kavunu niye şöyle yeriz diyordu ,, yaw yarasa yemeyinde ne yerseniz yeyin deyiverdim, tövbe ya rabbim !

Yani herseyi yiyorlar da, nasil uretmisler onu anlamiyorum
dun bir video izledim
Boyle bir orman icine girdiler, bi ağacin kökünü kazidilar, onun köklerindeki dallari kestiler,
tekrar taş toprakla kapadilar.
Sonra cips gibi dilimlediler, kuruttular. Haslayip yiyolar da, kurutup sicak suyun icine atip iciyorlar da.
Hadi zeytinyagli yaprak sarmasini cani sıkılan kadin buldu da, bu agacin kökünü kim buldu da kurtuttu da cay yapti ?

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu cinde bildim bileli hep bir film donuyor.
En son yapay zeka ile cocuk yetistiriyolardi ama kuvezden cikartamiyorlar. Sonra ne oldu bilmiyorum. Yani bunlar asmis artik.

Birde bununla tanricilik oynuyorlar var olan birseyi. Asla yaratamazsin bunun adi kopyadir. yaratmak yanlizca ALLAH a mahsustur. anlayamadilar.

Iyi ki ALLAH bizi muslumanlardan olarak yaratti ve ayaklarimizi sabit kilsin.amin.

Simdi de duz dunyacilar turedi ufuk cizgisini goruyor dunya duz diyor ama kafasini az daha kaldirip yukari baksa o elipsi gorecek.

Kendini bilen insan sayisi 6 milyarda 100 bin varmi acep.