Çözüldü Cübbeli Ahmed'in, Geylani'nin Kabri Kabe’dir Sözü Nasıl Açıklanabilir?

megalanya

Yeni Üye
Üye
Esselâmü Aleyküm. Merhabalar.

Kamoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen kişiyi genelde takip ederim ve genel anlamda Ehl-i Sünnet bir alim olarak bilirim. Yalnız sufizmin derin konularını araştırırken (ve hatta biraz sorgular iken) şöyle bir videoya denk geldim ve açıkçası gayrı ihtiyari midem bulandı. Bu videoda söylenen ve yapılan “şeylerin” tevil edilir bir tarafı var mı acaba? Allah razı olsun. Teşekkürlerimle.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Yönetici
Admin
Frm. Yöneticisi
Âleykum selam we rahmetullahi we berakatuh;

Cübbeli bayraklı Ahmed, İslam dinini istismar eden bir şarlatandır. Kendisi, kemiklerden ve Allah'dan başkalarından yardım isteyebilen, yalancı, utanmaz, sokak jargon ağızlı şarlodur.
Bunu hoca olarak takdir ve takib ettiğine göre sitemiz sana da ilaç olacaktır inşeAllah. Yeter ki delile teslim olmayı bilelim.

Enel Hak (Ben Hak olan Allah'ım) akidesine sahib insanların, Muvahhid ve zahid olan Hanbeli mukallidi Abdulkadir Ceylani'nin adını istismar ederek kendi sapıklıklarını meşrulaştırmak için kullanmaları doğaldır!

Aşağıdaki konudaki videolardan, saydığım sıfatları hakkında kendi videolarından daha fazla ve detaylarını görmüş olacaksın.

Cübbeli Bayraklı Ahmed, Bitmez !

https://www.islam-tr.org/konu/cubbeli-bayrakli-ahmed-bitmez.20979/
 

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt