Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Cübbeli Palyanço'dan Şok Iftira; 'tuvalet Taşı Allah'a Dedi Ki...!!!!' [haşa]

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biraz daha açabilirmisin değerli kardeşim,hakkını helal et ama galiba net anlıyamadım..

işid yokkende cihad vardı fakat malumunuz bu cemeat ozamanda cihad ehline destek vermedi. şimdi ise işid bahane edilerek tüm mücahitlere savaş açıyorlar. herne hikmetse sitelerinde şia hümeyniyi eleştirirken cümleye ''islama katkılarını inkar edemeyiz'' şeklinde başlarken selefileri eleştirirken ''ibni teymiyyenin sapıklıkları'' başlığını açıp verebildikleri en büyük sapıklık olarak kendileri gibi tasavvufcuların kitaplarından alıntı iftiralardan veya ''iman artar ve eksilir'' sözünü söyledikleri için ehli sünnetden cıkmıştırlar diyerek(bu mantıkla imam ebu hanife hariç mezhep imamlarının tamamı ehli sünnet dışı oluyor)veya ''selefiler doğum günü kutlamayan sapıklardır.'' şeklinde saldırı yapıyorlar.
tamam şialar ile görüşmesine eyvallah diyelimde bu hoşgörülerini bizlere göstermemelerinin Allah resulü (sav) vefatını mevlid kandili olarak kutlamayışımızdan başka nasıl bir nedenleri vardır?

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
işid yokkende cihad vardı fakat malumunuz bu cemeat ozamanda cihad ehline destek vermedi. şimdi ise işid bahane edilerek tüm mücahitlere savaş açıyorlar. herne hikmetse sitelerinde şia hümeyniyi eleştirirken cümleye ''islama katkılarını inkar edemeyiz'' şeklinde başlarken selefileri eleştirirken ''ibni teymiyyenin sapıklıkları'' başlığını açıp verebildikleri en büyük sapıklık olarak kendileri gibi tasavvufcuların kitaplarından alıntı iftiralardan veya ''iman artar ve eksilir'' sözünü söyledikleri için ehli sünnetden cıkmıştırlar diyerek(bu mantıkla imam ebu hanife hariç mezhep imamlarının tamamı ehli sünnet dışı oluyor)veya ''selefiler doğum günü kutlamayan sapıklardır.'' şeklinde saldırı yapıyorlar.
tamam şialar ile görüşmesine eyvallah diyelimde bu hoşgörülerini bizlere göstermemelerinin Allah resulü (sav) vefatını mevlid kandili olarak kutlamayışımızdan başka nasıl bir nedenleri vardır?
sübhanALLAH bunlarıda nerden çıkarıyorsunuz mübarek,yani adalet denen bir ölçümüz var,bu cemaat ne zamandan beri ibni teymiyenin sapıklıkları diye bişey demiş,el insaf..hakket bunları nerden çıkardın kardeşim,neresini düzelteyim bilemedim..bu camianın televizyonu rehber tvyi hiç izlednmi?ibni teymiden tut,abdullah azzamın hayatlarını anlatan programları ble var,yani anlattığın şeyleri nerden aldın anlamadım..

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sübhanALLAH bunlarıda nerden çıkarıyorsunuz mübarek,yani adalet denen bir ölçümüz var,bu cemaat ne zamandan beri ibni teymiyenin sapıklıkları diye bişey demiş,el insaf..hakket bunları nerden çıkardın kardeşim,neresini düzelteyim bilemedim..bu camianın televizyonu rehber tvyi hiç izlednmi?ibni teymiden tut,abdullah azzamın hayatlarını anlatan programları ble var,yani anlattığın şeyleri nerden aldın anlamadım..

http://www.ihvanlar.net/reddiyeler/

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gir bak akhi korkma virüs yok :) virüs varda pc ye değil cahillere bulaşacak virüs var sana zarar vermez :)

A Çevrimdışı

azzam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamun Aleykum
siteye girdim ve ibn-i teymiye nin yanında ki resime dikkat edin.
ibni-teymiyye.gif

Belli ki çok puşt bir site

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Belli ki çok puşt bir site[/QUOTE]

akhi bu resimi ilk gördüğümde sinirden uykularım kaçtı
amaçlarına ulaşdılar yani

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gir bak akhi korkma virüs yok :) virüs varda pc ye değil cahillere bulaşacak virüs var sana zarar vermez :)
Bu site kimlerin sitesidir,biliyormusunuz?..
önemli olan benim girip öğrenmem değil,sizin söylemenizdir,siz bir iddiada bulundunuz kardeşim ve bana delilde bu siteyi gösterdiniz,halbuki bu site ile,camianın uzaktan yakından alaakası yok,bundan yola çıkarıp bir kanaate varmak doğru değil,yani yanılıyorsunuz kardeşim..

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ihvanlar net ismailağa sofileri tarafından kurulmuş bir site
diyebilirsinizki bu cemaati bağlamaz
cüpbeli ahmetde bu cemaatin vaizi ve selefi kelimesine bile tahammülü yok
buda ismailağayı bağlamaz
ne bağlar ismailağayı?
mahmut efendinin sözleri
iyide son yıllarda mahmut efendinin ağzından duyduğumuz tek kelime bir soruya verdiği çevap
falan kişiyi ziyarete gidebilirmiyim diye soruyorlar aldıkları cevap anlaşılması imkansız bir kelime (asla dalga geçmiyorum)
şimdi ortada konuşamayan yaşlı bir insan var ve kendisini asrın müceddidi ilan etdiler
kitap yazıyor dendi bu kitapta uydurma hadisler var diyoruz kim bunun sorumlusu?
işin sevabı bizim günahından sorumlu değiliz yani

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ihvanlar net ismailağa sofileri tarafından kurulmuş bir site
diyebilirsinizki bu cemaati bağlamaz
cüpbeli ahmetde bu cemaatin vaizi ve selefi kelimesine bile tahammülü yok
buda ismailağayı bağlamaz
ne bağlar ismailağayı?
mahmut efendinin sözleri
iyide son yıllarda mahmut efendinin ağzından duyduğumuz tek kelime bir soruya verdiği çevap
falan kişiyi ziyarete gidebilirmiyim diye soruyorlar aldıkları cevap anlaşılması imkansız bir kelime (asla dalga geçmiyorum)
şimdi ortada konuşamayan yaşlı bir insan var ve kendisini asrın müceddidi ilan etdiler
kitap yazıyor dendi bu kitapta uydurma hadisler var diyoruz kim bunun sorumlusu?
işin sevabı bizim günahından sorumlu değiliz yani
:acpsnr::)

İ Çevrimdışı

İbrahim_Asaf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Allah'ı (s.w.t) bir tuvalet taşıyla konuşturacak kadar haysiyetten mahrum olanlar öldükleri zaman mezar taşı olarak başucuna tuvalet taşı koydurtsunlar. Öyleya o taş haşa o makamla konuşacak şerefe erişmişse bu adamlar onu neden baş ucunda taşımasın ki?

Demek sakalsız olmak tuvalet taşından dahi daha aşağı bir şey ? Allah Seyyid'in hakkını bunlardan sorsun.
Peki bu reziller o kadar sünnet ehli ise söyleyebilirler mi acaba kafayı kabak gibi kazıtmak kimin sünneti?
Sakal bırakmak Resulullah'ın (a.s) sünneti ama kafayı kabak gibi kazıtmak budistlerin sünneti değil mi?
Bu adama sırf acıyorum ve bazen acımakla beraber gülüyorum haline. Allah ıslah etsin.. Ama bazen de içimden şöyle yüzünün ortasına tükürmek geliyor. Şuan tam da bu haldeyim.

Coolumsu Çevrimdışı

Coolumsu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şu cübbeli ne komik ne sempatik bir adam ya.. :) Söyledikleri saçma olsa da sevimliliği yeterr.. :)

Üst Ana Sayfa Alt