Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cüppeli Ahmet Hakkında Uyarı !

S Çevrimdışı

siyahlale

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
5 vakitin akabinde adnan menderese dua etmeyenin namazı kabul olmaz diyor.bunu söyleyen ali haydar ef. hz. ki o 4 mezhebin müftüsü biz ondan daha iyi fetva veremeyiz hemde bunu kendi zamanı için söyledigini söylüyor

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Lütfen saçmalama demin dedin ki her sözünün senedi vardır. Şimdi ise saçmaca biz ondan daha iyi fetva veremeyiz diyorsun.

Evet işte sizin inanışınız bu. Daha fazla üzerinize gelmeyeceğim. Aciz bir insanın üstüne gelmek bize yakışmaz.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Cübbelinin Bir sözü var hic aklimdan cikmiyor...

Size söyledim seylerde Sakin diger Sapiklar gibi delil istemeyin, Kaynagini sormayin demisti...

Hayret Kim Ne demis Sapiklikmis, Böyle sapik olmak ne güzel....

S Çevrimdışı

siyahlale

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aciz olanın kim oldugunu anladıgım için bu siteyle alakamı kesiyorum.ali haydar efendi gibi bir zatın yapmış oldugu seyi sorgulamak size de bize de düşmez......

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aciz olanın kim oldugunu anladıgım için bu siteyle alakamı kesiyorum.ali haydar efendi gibi bir zatın yapmış oldugu seyi sorgulamak size de bize de düşmez......

Bakın amacım kırıcı olmak değil. Aciz olanın kim olduğu belli, sizin aciziyetinizi kullanıp üstünüze gelmedim.

Söyler misiniz, bu ali haydar efendi kimdir?

Allah cc'dan vahy alan biri mi?

Rasul sav getirdiği dinde kullarının değil Allah cc'ın söyledikleri sorgulanmaz. Nitekim Allah Rasulu sav'in dünya adına dedikleri bile islam tarihinde sorgulanmışken, bu ali haydar efendi kimdir?

Yoksa Allah cc'dan hem dünya hem din için özel yetki almış biri mi?

İşte sizin akide ile bizim akide arasındaki en temel fark buradan kaynaklanıyor.

M Çevrimdışı

muaz talha

Üye
İslam-TR Üyesi
KARDEŞ.. BAK SAN BİR SOHBET İSMİNİ VEREYİM SOHBETİN İSMİ ALLAH DOSTLARI SERİSİNDEN İMAMI RABBANİ ORADA BİR BÖLÜMDE DÜNYAYI YÖNETME İŞİNİN İMAMI RABBANİYE AİT OLDUĞUNU ANCAK ÖLÜMÜNÜN YANAŞTIĞINI ANLADIĞINDAN ODA OĞLU İMAM MASUM FARUKA VERDİĞİNİ SÖYLÜYOR YANİ DÜNYAYI ALLAH YARATMIŞ AMA YÖNETMEYİ İMAMI RABBANI YAPIYORMUŞ SENCE BU AÇIK ŞİRK DEĞİLMİDİR