Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cüppeli Habertürk

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
HABERTÜRK TV

El-kaide ile ilgili bir kaset yayınlayacaklar cüppeli ile iligili izlemenizi tavsiye ederin 5 dk sonra başlıyor

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
2 saatlik görüntü bitti 1 saat ara var saat 23 te tekrar başlıyacak...saat 23 ten sonra soru cevap lara geçicekler

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tüh ya...hoparlör bozuk,tv'de habertürk yok...neyse ne olduğunu anlatan olur bi ara:)

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:) valla ben netten izliyom tv müsait değil...adam koptu gidiyor...saat 23 ten sonra gerçek muhabbete gelecekler...

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
daha fazla ballandırmayın:)yarına haberini yaparlar,ordan okuruz:)

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
HABERTÜRK TV

El-kaide ile ilgili bir kaset yayınlayacaklar cüppeli ile iligili izlemenizi tavsiye ederin 5 dk sonra başlıyor

humble kardeşim ben izledim sözde tr el-kaidesi islamı kullanıp hakaret ediyormuş birde..

tr de okunan ezanların sebabı atatürke gidiyormuş ya içki fuhuş kumar vb.. günahlar laikligin eseridir yani:D bunların da günahı atatürke degil mi?

birde bir kafire islamı anlatmadan cihadda onu öldürmemelisin bak buna hak verdim islamın güzellegini anlatacan sonra kafirlik yaparsa saldıracan :)

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Günahı ona diye ima ediyor ama bi o lafı alenen desin tekme tokat kovarlar onu aradan anlatabildimmi

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
Günahı ona diye ima ediyor ama bi o lafı alenen desin tekme tokat kovarlar onu aradan anlatabildimmi

tabi anladım da : ,

bu hakllı bak :

birde bir kafire islamı anlatmadan cihadda onu öldürmemelisin bak buna hak verdim islamın güzellegini anlatacan sonra kafirlik yaparsa saldıracan :)

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAHIM BUNU YAYINLAYACAM BENİ AFFET !

yayınlamıycaksın o zaman:)habertürk'ü herkes biliyodur herhalde,en iyisi sitede böyle fotoların bulunmaması...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yok onun aslı önce müslümanlığı davet edecen kabul etmesse ve inkar ederse cihat farz olur ...örnek istersen ...kisraya herakliusa firavuna efendimizin gönderdiği mektuplara bakabilirsin...ayrıca...savaş kuralıdır...biriyle savaşmadan önce elçi gönderirsin...seküler alemde de böledir islamda da ...yani argo deyimle racona ters arkadan vurmak :)

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bence kurmaz çünkü kurarsa kendi sölediklerinin tamamen tersini yapar ....yani amiyane bir tabir ama davasında döneklik eder

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
neyse yayın başlıyor ...bakalım daha neler diyecek

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ISLAM cografyasinin teknolojik olarak gayrimuslimlerden fersah fersah geride oldugu asikar,acaba ISLAM alemi o teknolojik imkanlara sahip olsa idi nler olurdu veya gayrimuslimlerde cihad anlayisi ayni ISLAM daki gibi olsa idi neler olurdu..dusunun gozupek 5 yada 6 gayrimuslim pilot b 52 agir bomba ucaklarini ele gecirip standard donanim ile istanbbulu havaya rahatlikla ucurabilirdi.izahida gayet basit bir sekilde yaparlardi eminim CIHAD.....

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
imam ahmedi jet ski hazretleride olmasa kim insanlara cihadı kötü gösterip mücahidleri terörist olarak analatacak.Kim mustafa kemali sevdirmeye çalışacak..Gerçekten çok çalışıyor davası için (!) hakkını vermek gerek.